Hyalurmed - kyselina hyaluronová

Vstupte do světa inovace a objevte tajemství krásné a zdravé pokožky a kloubů s HYALURMED. Jejich unikátní tekuté produkty přinášejí nejvyšší kvalitu kyseliny hyaluronové s mnohonásobnou molekulovou hmotností, což zajišťuje maximální účinek a vstřebatelnost. ...

Síla přírodního zázraku

HYALURMED je vytvořen z čiré kyseliny hyaluronové, která se vyskytuje přirozeně v těle. Tato formulace umožňuje rychlé vstřebání, což znamená, že můžete dosáhnout maximálního účinku ve své péči o pokožku a klouby. S HYALURMED získáte nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové v každém 1 ml produktu. To odpovídá ohromujícím 12 mg kyseliny hyaluronové, což je základ pro dosažení optimální hydratace, pružnosti a síly vaší pokožky. Produkt působí zevnitř, zajišťuje vlhkost a pomáhá chránit vaši pleť před předčasným stárnutím.

Pro zdravé klouby a vitalitu

HYALURMED není jen o kráse pokožky, ale také o zdraví kloubů, svalů a chrupavek. Díky vnitřnímu užití našeho produktu můžete ochránit své klouby před poškozením a podpořit jejich normální funkci. Síla HYALURMED zajišťuje, že váš pohybový aparát zůstane silný, pružný a odolný proti stárnutí. HYALURMED je průkopníkem v oblasti perorálního užití kyseliny hyaluronové s vysokou koncentrací. Jejich revoluční formulace zaručuje, že každá kapka produktu přináší maximální benefit pro vaši krásu a zdraví.

Osvoboďte sílu HYALURMED

Nenechte svou krásu a zdraví náhodě. S HYALURMED můžete osvobodit potenciál vaší pokožky, kloubů a celého těla. Buďte krásní a zdraví zevnitř i zvenčí díky jedinečným vlastnostem našich produktů.

Nejprodávanější

2 položek celkem
HYALURMED LIQUID BOTTLE BOX sk
Poslední kus
1 299 Kč –8 %
1 190 Kč

Tekutá kyselina hyaluronová - doplněk stravy k perorálnímu užití.Splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy kvality.100 % VSTŘEBATELNÁ.

Kód: HYAL01
Hyalurmed beauty drops bottle 2 1
650 Kč

Intenzivní péče o unavenou a dehydrovanou pokožku se známkami stárnutí. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Kód: HYAL06