Řasenky

Krátké, jemné, nebo nedostatečně výrazné řasy mohou být frustrující, ale naštěstí existuje řešení - řasenky. Tyto kosmetické produkty jsou navrženy tak, aby dodaly vašim řasám objem, délku a výraznost. Nejenže zdůrazní váš pohled, ale také vám umožní dosáhnout intenzivních a přitažlivých očí. A pokud preferujete veganské produkty, můžete sáhnout po veganských řasenkách, které jsou šetrné k přírodě i zvířatům. ...

Vlastnosti a benefity řasenek

Řasenky nabízejí širokou škálu vlastností a benefity, které přispívají k dokonalému vzhledu vašich řas. Mnoho řasenek disponuje speciálními kartáčky a složeními, které umožňují přesné a rovnoměrné pokrytí každé řasy. Můžete si vybrat mezi řasenkami, které dodávají objem, prodlužují řasy, nebo jim dodávají intenzivní černou barvu. Veganské řasenky navíc nabízejí přírodní složení bez použití živočišných produktů.

Jak správně aplikovat řasenku?

Správná aplikace řasenky je klíčová pro dosažení nejlepšího výsledku. Začněte čistými a suchými řasami, aby se předešlo slepování a hrudkování. Při aplikaci podržte kartáček vodorovně a jemně ho zatáhněte po řasách od kořínků až ke konečkům. Opakujte tento krok podle potřeby a věnujte zvláštní pozornost vnějším řasám pro optické zvětšení očí. Pro ještě větší objem a délku řas můžete aplikovat několik vrstev. Veganská řasenka vám navíc zajistí, že si na svůj obličej přidáváte pouze přírodní složky.

Nejprodávanější

2 položek celkem
rasenka xxl
690 Kč

Hairplus lash XXL mascara – revoluční, vylepšená řasenka pro gigantický objem řas. 

Kód: FE020
Pure simple řasenka
450 Kč

Tato VEGAN voděodolná , krásně prodlužující a zahušťující černá řasenka, vám vytvoří nádherné a svůdné řasy. 

Kód: 4370