Oralgen NuPearl

Ve společnosti ORALGEN věříme v sílu sebevědomého úsměvu. Bohužel mnoho lidí skrývá své úsměvy kvůli zbarvení a skvrnám. Jejich mise spočívá v tom, vám pomoci získat toto sebevědomí zpět a zářit vaším nejjasnějším úsměvem. ...

Inovativní systémy bělení

Pokročilé systémy bělení značky ORALGEN jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mimořádné výsledky. S naším jedinečným, FDA schváleným ústním přípravkem a obohacenými složkami doporučenými zubaři jsou jejich osvěžující gely určeny k podpoře zdravějšího a zářivějšího úsměvu. S důrazem na bezpečnost a účinnost zajišťují obě jejich řady - Natural a Professional - péči nejvyšší kvality, beze škodlivých látek jako je latex, parabeny, sírany, sodný fluorid, PEG/PPG a lepek. Řada značky Natural je navíc speciálně formulována bez peroxidu pro ty, kteří mají zvýšenou citlivost.

Revoluční technologie NuBright® LED

Zažijte pozoruhodnou transformaci s jejich exkluzivní technologií NuBright® LED. Tato moderní technologie jemně cílí a odstraňuje zatvrzelé skvrny a zbarvení, odhalující zářivější a svítivější úsměv. Proces je pohodlný a efektivní, zajistí, že dosáhnete oslnivých výsledků, které jste vždy chtěli.

Zvolte sebevědomí, zvolte Oralgen NuPearl

S Oralgen NuPearl neinvestujete jen do zářivého úsměvu, ale do sebevědomí, které s ním přichází. Řekněte sbohem skrývání úsměvu a přijměte novou úroveň sebejistoty. Nechte nás vést vás na vaší cestě k dosažení úchvatného úsměvu, který si zasloužíte.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Oralgen NuPearl bambusový zubní kartáček
130 Kč

Sada 2 zubní kartáčků klasického tvaru s bambusovou rukojetí, měkkými štětinami s aktivním uhlím pro efektivní a šetrné odstranění zubního plaku a prevenci proti zubnímu kazu.

Kód: 5388
Oralgel nupearl bělící pero
490 Kč

Bělící pero Oralgen NuPearl je určené pro domácí bělení zubů. Pero obsahuje velmi účinný bělící gel pro dokonalé vybělení zubů. Odstraňuje skvrny od jídla, pití nebo cigaret....

Kód: 7554
oralgen nupearl bělící pasta s probiotiky
260 Kč

Bělící zubní pasta NuPearl s obsahem kurkumy a mořské soli z Mrtvého moře pro dokonalé bělení zubů, s obsahem probiotik pro zdraví dásní a mátou pro svěží dech.

Kód: 5385
Oralgel green 1
1 490 Kč –30 %
Oralgen NuPearl LED sada na bělení zubů
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů
1 040 Kč

Bělící sada Oralgen NuPearl s LED světlem je sedmidenní intenzivní kúra pro bezbolestné bělení zubů bez použití peroxidu. Viditelně bělejší zuby již po 10 minutách. Účinně bělí...

Kód: 5337
oralgen nupearl refill
549 Kč

Sada náplní pro 14 denní bělení. Revoluční složení bez peroxidu šetrně vybělí vaše zuby již po 10 minutách. Účinně bělí zuby od potravin, vína, kávy, čaje a cigaret.

Kód: 5343