Revoluční tonikum GR-7 proti šedinám 125ml Revoluční tonikum proti šedinám

Kód: 2877
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Produkt GR-7 je ideální řešení proti šedivění vlasů. Díky směsi bylin a dalších účinných látek se ve vlasových folikulech začne opět produkovat melanin, který je odpovědný za barvu vlasů. Pozitivní zpětná vazba spokojených uživatelů byla podpořena také odbornými laboratorními testy. Jedná se o unikátní produkt proti šedinám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tonikum GR-7 proti šedinám je skutečná revoluce pro vaše vlasy! GR-7 si dokáže s šedinami poradit již během několika týdnů. Postupem času dokáže také zcela obnovit původní barvu vlasů dokonce i u bělovlasých osob. Inovativní receptura aktivních látek a výtažků z bylin aktivuje produkci melaninu ve vlasových folikulech. Tonikum zlepšuje kvalitu vlasů a navrací jim ztracenou vitalitu. 

První účinky jsou viditelné již do dvou týdnů, což o produktu také potvrzuje certifikovaná skupina laboratoří EUROFINS.

Účinnost je potvrzena laboratorními zkouškami úřadů v oblasti trichologie. Tento unikátní a bezpečný přírodní produkt neobsahuje barviva, steroidy ani amoniak. GR-7 Professional pracuje postupně, změny probíhají přirozeně.

  • 55% našich zákazníků obnovilo svou přirozenou barvu vlasů po 14 dnech používání
  • 90% do 28 dnů.

Spokojenost zákazníků s naším produktem je téměř 100%!

Tohle jedinečné tonikum si prostě zamilujete!

 

GR-7 se skládá z přírodních složek a receptura je založená převážně na bylinných extraktech. 

GR-7 se používá ve dvou fázích:

První fáze – návrat k barvě.

Návrat k přirozené barvě vlasů může trvat 10 až 28 dní v závislosti na individuální struktuře a stavu vlasů a tloušťce kůže. V prvních 7 - 14 dnech používáme GR-7 dvakrát denně, ráno a večer až do začátku změny (nádechu) barvy. Poté alespoň jednou denně až do celkové repigmentace do původní přirozené barvy. Před každým použitím nezapomeňte produkt řádně protřepat. Tonikum se aplikuje přímo na pokožku hlavy a jemnou masáží se vtírá tak, aby produkt pronikl co nejlépe do vlasových cibulek. V této době si myjte vlasy pokud možno co nejméně, je nutné vydržet alespoň první 3-4 dny bez mytí, aby mohl produkt GR-7 optimálně působit. 

Druhá fáze – udržení barvy.

Po návratu vaši původní barvy vlasů a pro zachování efektu používejte GR-7 Professional jednou nebo dle potřeby dvakrát týdně. Doporučujeme vlasy umývat nejdříve 8 hodin po aplikaci tonika. 

V případě barvených vlasů počkejte na 1 - 2 cm odrostu. Přípravek nezpůsobuje žádné nežádoucí reakce v případě dříve chemicky barvených vlasů.

GR-7 Professional pracuje postupně, změny probíhají přirozeně.

Tonikum se aplikuje na suchou pokožku hlavy (nikoli vlasy!). Bezprostředně po aplikaci vlasy nemyjte.

 

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI: 

Co je to GR-7, je to další tónovací šampon nebo možná nějaká barva?

GR-7 Professional je tonikum, které přirozeným způsobem odvrací proces šedivění a navrací vlasům jejich původní přirozenou barvu.

Jak se barva vlasů vrací do přirozeného odstínu?
V případě použití přípravku GR7 Professional, účinné látky a směs bylin pronikají přes vlasovou pokožku přímo do vlasových cibulek, kde je aktivována produkce melaninu, a to vede k přímému obnovení přirozené barvy vlasů. Tento proces probíhá postupně a nejedná se tedy o zabarvení šedivých vlasů. Není proto potřeba myslet na to, jak šediny zakrýt, abyste mohli začít používat Gr-7 Professional.

Kolik času je zapotřebí k návratu k přirozené barvě?
Zde nemáme jednoznačnou odpověď. U jednoho to může být 7 dní a u druhého 28. Vše závisí na stupni šedivosti a čase, jak dlouho již šediny máme. Stejně jako nezešedivíme během 1 dne (s výjimkou situací extrémního stresu), není možné se ani za dva dny vrátit ke své původní barvě. To je proces, který je potřeba absolvovat.

Jestliže jsem šedivý na skráních a na temeni hlavy, bude se barva vracet stejným způsobem na obou místech?
Proces šedivění obvykle začíná na skráních a teprve potom na temeni nebo v zadní část hlavy. Obrácení tohoto postupu je přesně opačné, barva se může vracet rychleji na temeni a v zadní části hlavy než na skráních.

Jak je to s mytím hlavy při používání GR-7?
Proces návratu k přirozené barvě se odehrává ve dvou fázích. První fáze obnovuje přirozenou barvu.V této fázi se doporučuje umývat hlavu co nejméně. Produkt používáme ráno a večer, aniž bychom si umývali hlavu tak dlouho, jak jen budeme moci. Proces pronikání přípravku GR-7 přes kůži do vlasových cibulek závisí na hustotě kůže a vlasů. Pokud jsme například aplikovali produkt po dobu 4 dnů a poté si umyli hlavu, pak pokračujeme v další aplikaci GR-7 a opět si několik dnů vlasy nemyjeme. Takto pokračujeme až do požadovaného výsledku.

V druhé fázi, kdy se již přirozená barva vlasů navrátila, si můžeme vlasy mýt tak často, jak si přejeme. Je však důležité používat tonikum 1 x týdně aby byla produkce melaninu stále stimulována. Po aplikaci si nemyjeme hlavu po dobu zhruba 8 hodin.

Bude se barva okamžitě vracet k přirozenému odstínu, to znamená, pokud jsem měl blond barvu budu opět blond po použití GR-7?
Barva se vrací postupně. V případě aplikace GR-7 působí sérum postupně a systematicky. Po několika dnech použití si můžeme všimnout, jak se barva našich vlasů postupně mění ze šedé na mírně kouřovou nebo dokonce nažloutlou. Je to pro Vás znamení, že přípravek již začal fungovat. Pak se barva vlasů postupně mění do přirozené barvy.

Co se stane, když přestanou používat GR-7?
Pokud přestanete přípravek GR-7 používat, vaše vlasy po určité době začnou opět šedivět.

Jak dlouho mi vydrží jedno balení? Postačí mi jedno balení k návratu k mé přirozené barvě? Jak dlouho mi jedno balení vydrží ve fázi 2?
Neexistuje zde žádná jednoznačná odpověď, protože každý může používat výrobek jinak a každý má jiný stupeň šedivění. Kromě toho, někdo začal šedivět před 2 lety a někdo jiný je šedivý již 10 let, přípravek GR-7 bude u obou účinkovat odlišně. Jedna věc je ale jistá, že i osoba, která má šedé vlasy již 20 let, bude-li používat GR-7 shodně s doporučeními, po jednom balení zjistí, že produkt funguje. Ve druhé fázi, tj. pro udržování barvy, může jedna lahvička vydržet až 3 měsíce nebo déle.

S čím mohu jako stálý zákazník počítat?
Jako stálý zákazník se můžete spolehnout na naši podporu formou poradenství a výhodných slev na produkty.
Má GR-7 nějaké další účinky či výhody?
Ano samozřejmě, od našich spokojených zákazníků máme reference, že se zbavili problémů s lupy, výrobek dokonale hydratuje pokožku hlavy.

Je GR-7 bezpečný?
Samozřejmě ano. Výrobek byl schválen k prodeji a především, může být hrdý na bezpečnostní certifikát společnosti EUROFINS. Toto osvědčení opravňuje společnost k prodeji výrobku po celé EU.

Byl produkt GR-7 předmětem výzkumu spotřebitelů?
Ano, výzkum byl prováděn externí společností. 100% respondentů bylo spokojeno s produktem. Studie je k dispozici na požádání.

V jakých zemích je GR-7 k dispozici?
V současné době máme zastoupení v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii a ve Velké Británii, České republice a na Slovensku. Brzy se také objevíme v USA a SAE.

Funguje GR-7 také na vousy?
Bohužel zde máme jinou strukturu než v případě vlasů a na vousy přípravek nedoporučujeme používat. V této záležitosti jsme neprováděli výzkum ani testování. Přesto od zákazníků víme, že přípravek funguje, ale mnohem slaběji.

Mohou GR-7 používat i ženy?
Ano samozřejmě mohou. Ženy, které si doposud barvily vlasy, by však měly počkat až budou mít alespoň malý odrůst, aby byly výsledky viditelné. Pokud byly vlasy doposud barveny do jiného odstínu, než byl přírodní, je možné pak vlasy při delších odrostech sjednotit např. pomocí melíru, který nebývá aplikován přímo na pokožku hlavy, nebo si vlasy před používáním GR-7 naposledy nabarvit do odstínu podobného přirozenému. Spojení s barvou může účinnost GR-7 snižovat. 

SLOŽENÍ:
Aqua, Isopropyl alcohol, Glycerine, Biotin, Ammonium Chloride, Inositol, Ammonium Acetate, Palmitic Acid, Polysorbate20, Tyrosine, Burdock Root Extract, Arctium Lappa, Gallic Acid, Sulphur, Horsetail Extract, Parfum

OBSAH :
125ml

5
9x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TD Avatar autora | 27.4.2024
Nevěřil jsem ale naprosto neuvěřitelná věci po 4 dnech aplikace se mi vrátila barva na bradě tak to šlo fakt rychle u vlasů je to na delší ale už po tak málo dnech jsem unesen výkonem tohoto přípravku, nevěřil jsem.
5
T Avatar autora | 3.12.2023
Výborný produkt, fakt funguje, ale musí se dodržet návod...
5
M Avatar autora | 23.10.2023
Dobry den, moc dekuji za darek navic a navic vam tedy musim vyseknout poklonu, to serum opravdu funguje, pokud to neni jen docasny efekt, tak me to prijde skoro az neuveritelne a myslim, ze by si to zaslouzilo mnohem vice pozornosti a reklamy. :)
5
L Avatar autora | 10.9.2023
U mě zafungovalo..šediny jsou téměř pryč, manželka si myslela, že na mám obarvené vlasy ;-)
5
P Avatar autora | 27.7.2023
Produkt opravdu funguje, když dodržujete návod, pro mě to bylo velké překvapení, vůbec jsem tomu nevěřil. Doporučuji …
4
PM Avatar autora | 23.7.2023
Dávám 4 z 5 ,funguje to , je to fakt změna,ale není pořádný aplikátor ( kulička nebo ploška) .A díky tomu dejde přípravek brzy. Dělá se z toho i pupínky na kůži.
5
J Avatar autora | 16.6.2023
Musím říct, že účinek tam je, vesměs po pár dnech a to jsem byl opravdu komplet šedivý.. Nyní si po necelém měsíci už i pubertální dcera všimla a ptá se, jestli jsem se obarvil.. Tak že to není jen můj dojem. Hodnotím velice kladně.
5
P Avatar autora | 24.5.2023
Opravdu to funguje.I když jsem tomu moc nevěřil, po týdnu užívání opravdu velká změna. Určitě doporučuji.
5
PN Avatar autora | 27.11.2022
Zatím jsem ho nepoužíla.
5
SK Avatar autora | 25.11.2022
Produkt skutečně funguje. Používám 16 dní a šedivé odrosty jsou již nenápadné, barva se vrací. Mam další balení v zásobě a budu používat i nadále. Je třeba dodržet návod k použití, po týdnu jsem viděla první výsledky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: