Vlasové peelingy

Vlasy jsou vystaveny různým vnějším vlivům, které mohou negativně ovlivnit jejich zdraví a vzhled. Abychom zajistili, že naše vlasy zůstanou silné, lesklé a plné života, je důležité jim věnovat pravidelnou péči. Jedním z účinných způsobů, jak posílit a oživit naše vlasy, je využití vlasových peelingů. Tyto speciální produkty nabízejí hloubkové čištění a revitalizaci vlasové pokožky, což vede k zdravějším a krásnějším vlasům. ...

Výhody vlasových peelingů

Vlasové peelingy poskytují mnoho výhod pro naše vlasy. Obsahují jemné exfoliační částice, které odstraňují odumřelé kožní buňky a zbytky stylingových produktů, které se mohou hromadit na vlasové pokožce. To napomáhá otevření pórů a lepšímu vstřebávání živin do vlasových kořínků. Peeling také stimuluje krevní oběh, což podporuje růst vlasů a zvyšuje jejich vitalitu. Další výhodou je odstranění přebytečného mazu a zlepšení textury vlasů, což vede k jejich hladšímu a lesklejšímu vzhledu.

Jak používat vlasový peeling?

Použití vlasového peelingu je snadné a příjemné. Nejprve si vlasy důkladně umyjte šamponem a poté naneste malé množství peelingového produktu na vlhké vlasy. Jemně masírujte vlasovou pokožku krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Tím umožníte, aby se peelingové částice působily a odstranily nečistoty. Poté opláchněte vlasy teplou vodou a pokračujte v běžné vlasové péči, například aplikací kondicionéru.

Dopřejte svým vlasům revitalizaci

Revitalizující účinek vlasových peelingů je vynikajícím způsobem, jak poskytnout svým vlasům hloubkovou péči. Tyto produkty jsou často obohaceny o přírodní extrakty a vitamíny, které dodávají vlasům potřebné živiny a podporují jejich růst. Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a vyzkoušejte vlasové peelingy, které vám pomohou dosáhnout zdravých, lesklých a krásných vlasů, na které budete pyšní.

Nejprodávanější

Dárková krabička
2 520 Kč –19 %
DSD Vánoční sada Long Hair Vánoční sada pro krásné a dlouhé vlasy
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů
Kód: VVS02
Původně: 2 520 Kč  (–19 %)
2 020 Kč
3 položek celkem
DSD vlasovy peeling 1.3
750 Kč

Peeling pro pokožku hlavy na základě komplexu ovocných kyselin a kyseliny salicylové, rostlinných výtažků a pudru z meruňkových jadýrek. Působí proti lupům.

Kód: 1.3
DSD vlasovy peeling 1.3
1 500 Kč

Peeling pro pokožku hlavy na základě komplexu ovocných kyselin a kyseliny salicylové, rostlinných výtažků a pudru z meruňkových jadýrek. Působí proti lupům.

Kód: 1.3L
Dárková krabička
Akce
2 520 Kč –19 %
2 020 Kč

Sada pro obnovu, péči a podporu růstu dlouhých vlasů

Kód: VVS02