Clinisoothe+

Značka Clinisoothe+ přichází s revolučním přístupem k péči o pleť. Pochází z dílny společnosti Clinical Health Technologies USA se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Jejich produkty, vyráběné v souladu s akreditací ISO a cGMP, jsou výsledkem rozsáhlého nezávislého výzkumu, vývoje a testování vedeného dermatology a pediatry. Tato značka nabízí nejen účinnost, ale také důvěryhodnost. ...

Klíč ke zdravé pleti

Výjimečnost Clinisoothe+ tkví v pokročilé chlorné technologii s vysokou čistotou. Tato technologie, vyvíjená po více než deset let, vychází z patentované receptury High Purity Hypochlorous, která napodobuje přirozenou produkci chloru v našich bílých krvinkách. Tímto způsobem přináší nejen hloubkové čištění, ale i účinné zklidnění pokožky. Clinisoothe+ skin purifier je stvořen pro maximální péči o vaši pleť.

Vědecky prokázané výhody

Výzkum a testování stojí v jádru filozofie Clinisoothe+. Prošli klinickým ověřením, které potvrdilo nejen účinnost, ale i zdravotní přínosy této unikátní technologie. Představuje inovativní krok směrem k dokonalému spojení vědeckého poznání a péče o krásu. S Clinisoothe+ máte jistotu, že svou pleť ošetřujete kvalitními produkty, které opravdu fungují.

Přírodní inspiráce pro moderní péči

Osvěžující, revitalizující a zároveň šetrný přístup značky Clinisoothe+ k péči o pleť se odrazí na vašem pleti. Jejich patentovaná receptura je inspirována přírodními procesy v těle a napodobuje ty nejlepší aspekty přirozeného očistného mechanismu. S Clinisoothe+ skin purifier se vaše pleť dočká čistoty a rovnováhy, jakou si zaslouží.

Nadechněte se do doby, kdy péče o pleť znamenala nejen povrchové zlepšení, ale i zdraví a pohodu. S Clinisoothe+ jde péče o krásu a zdraví ruku v ruce.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Clinisoothe+6
550 Kč

Clinisoothe+ Skin Purifier je jedinečný čistící produkt, který chrání pokožku před znečišťujícími látkami, předchází ucpávání pórů a podporuje rychlé zotavení podráždění.

Kód: CS05
Clinisoothe+8
Akce
700 Kč –33 %
465 Kč

Clinisoothe+ Skin Purifier je jedinečný čistící produkt, který chrání pokožku před znečišťujícími látkami, předchází ucpávání pórů a podporuje rychlé zotavení podráždění.

Kód: CS01