Oční linky

Oční linky jsou prostředkem, který vám umožní vyjádřit svou kreativitu a individualitu. Zvýraznění očí a vytvoření výrazného pohledu jsou důležité pro každou ženu. Vyberte si tekuté oční linky a přidejte do svého make-upu tu správnou dávku dramatičnosti a elegance. ...

Proč si vybrat tekuté oční linky?

Pokud se rozhodnete použít tekuté oční linky, získáte přesnost a výdrž. Tyto linky mají jemný aplikátor, který umožňuje precizní a hladký tah. Navíc jsou vyrobeny z dlouhotrvající a voděodolné formule, která zajišťuje, že vaše linky vydrží neporušené po celý den.

Hra s tvary a stylem - kreativita s tekutými očními linkami

Aplikace tekutých očních linek umožňuje vytváření různých stylů. Můžete si zvolit klasický černý eyeliner pro elegantní vzhled, nebo se odvážit a vytvořit barevné linky pro hravý look. Pokud se chcete trochu více vyjádřit, můžete si vytvořit křídový efekt nebo kočičí linky, které dodají vašemu pohledu poutavou výraznost a smyslnost.

Technika aplikace - jak dosáhnout dokonalého tahu

Správná technika aplikace tekutých očních linek je klíčem k perfektnímu výsledku. Je důležité připravit si rovný povrch pro plynulý tah, začít od vnitřního koutku a pokračovat směrem k vnějšímu koutku oka. Při aplikaci je vhodné použít krátké tahy, které umožní přesný a jemný výsledek.

Malé triky pro dokonalé linky - šablony a správný výběr aplikátoru

Aby vaše oční linky byly ještě dokonalejší, můžete využít několik tipů. Pokud chcete dosáhnout symetrických linek, můžete použít šablonu nebo lepící pásku jako vodítko. Správný výběr štětinky nebo aplikátoru je také důležitý pro přesnou aplikaci a kontrolu nad tvarem linky. Nezapomeňte trénovat a experimentovat s různými styly, abyste objevili ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Nejprodávanější

linka cerna 1
750 Kč –14 %
Původně: 750 Kč  (–14 %)
638 Kč
linka modra
750 Kč –34 %
Původně: 750 Kč  (–34 %)
490 Kč
linky trpyt
750 Kč –14 %
Původně: 750 Kč  (–14 %)
638 Kč
3 položek celkem
linka cerna 1
750 Kč –14 %
638 Kč

Tekuté oční linky v sexy černém odstínu obsahující aktivní látky na růst řas.

Kód: FE011
linka modra
Poslední kus
750 Kč –34 %
490 Kč

Tekuté oční linky v krásném modrém odstínu obsahující aktivní látky na růst řas. !!! EXPIRACE 10/2024 !!! 

Kód: FE013
linky trpyt
750 Kč –14 %
638 Kč

Tekuté oční linky se třpytkami obsahující aktivní látky na růst řas.

Kód: FE012