INNO-CAPS potravinové doplňky

Značka INNO-CAPS vám přináší revoluční způsob péče o krásu a zdraví, který se dotýká těla i vnitřku. INNO-CAPS jsou inovativní nutriční kosmetické přípravky, které posouvají hranice péče o pleť, vlasy a celkový vzhled. ...

Krása zevnitř

INNO-CAPS jsou potravinové doplňky navržené pro perorální použití. Jedinečnými tabletkami nabízí způsob, jak doplnit účinky důležitých živin, které přijímáme z potravy. Tyto aktivní složky pracují na podporu krásy zevnitř, působí na kůži, vlasy a tukové zásoby a zajišťují komplexní zdravotní a vizuální efekty. Od kvalitní péče o pleť a vlasy až po uchování optimálního zdraví, INNO-CAPS jdou nad rámec běžných kosmetických produktů. Tento komplexní přístup zahrnuje péči o externí i interní stránku vaší krásy. Díky INNO-CAPS se cítíte dobře uvnitř i vypadáte skvěle navenek.

Nutritivní vs. topické působení - skvělé výsledky zdvojnásobené

Rozdíl mezi topickou aplikací a nutričním působením spočívá v dosahu a celkovém účinku. Zatímco topická péče působí lokálně na povrchu kůže, INNO-CAPS působí uvnitř těla, díky čemuž ovlivňují širší spektrum aspektů zdraví a krásy. Navíc synergicky spolupracují s dalšími INNO-TDS, INNO-PEEL a INNO-DERMA produkty, což zajišťuje účinky, které se navzájem podporují.

Vydejte se na cestu k dokonalému vzhledu a zdraví s INNO-CAPS. Tyto nutriční kosmetické přípravky přinášejí nový rozměr péče o pleť, vlasy a celkovou krásu. Odkryjte tajemství, jak krása zevnitř může zázračně proměnit krásu venku.

Nejprodávanější

3 položek celkem
age control nutricosmetics @innoaesthetics
1 250 Kč

Výživový doplněk je určen k ovlivnění procesů stárnutí pokožky. Ideální doplněk k přípravkům proti stárnutí INNOAESTHETICS.

Kód: CAP105
Reducer Plus 1
1 250 Kč

INNO-CAPS REDUCER je potravinový doplněk na bázi fosfatidylcholinu (sojový lecitin) a L- Carnitinu (L-karnitinu), které napomáhají správné absorpci, transportu a utilizaci tuků,...

Kód: CAP101
innoeasthestetics Hair Caps
1 250 Kč

INNO-CAPS HAIR je potravinový doplněk, jehož složky zpomalují vypadávaní vlasů a podporují jejich růst.

Kód: CAP103