TIMECODE španělská kosmetika

Představujeme vám Timecode - revoluční řadu kosmetických produktů vytvořených ve spolupráci se španělským Laboratorio Expertisse Internacional a dermatology. Tato exkluzivní kosmetika se spojuje s odborným lékařským výzkumem a poskytuje široké spektrum indikací pro péči o vaši pleť. ...

Kvalita jako nedílná součást Timecode kosmetiky

Jednou z klíčových zásad, které Timecode přináší do světa kosmetiky, je absolutní důraz na kvalitu. Tato značka si zakládá na vědeckém a precizním přístupu k vývoji všech svých produktů. Každý přípravek, který nese značku Timecode, je výsledkem pečlivého výzkumu a formulace s ohledem na individuální potřeby pleti.

Odborníci ve španělském Laboratorio Expertisse Internacional a dermatology se společně zaměřují na dosažení nejvyšší možné kvality a efektivity v každém jednotlivém produktu. Každý krok vývoje je prováděn s precizností, která zajišťuje, že Timecode kosmetika splní svůj slib a poskytne nejen vynikající péči, ale také maximální možný výsledek pro každou pleť.

Jedinečná péče podle vašich potřeb

Timecode kosmetika není jen o výběru z hotových produktů, nýbrž o možnosti vytvářet individualizované protokoly péče, které jsou přesně přizpůsobeny specifickým potřebám vaší pleti. Tato schopnost přináší do světa krásy a péče o pleť novou dimenzi, kde je možné plně respektovat a adresovat jedinečné požadavky každého jednotlivého jedince.

Tato individualizace péče je v souladu s moderními trendy, kdy se péče o pleť stává stále osobnější a cílenější. V dnešním světě není žádná pleť úplně stejná jako druhá, a proto je důležité mít k dispozici produkty, které lze kombinovat a přizpůsobit tak, aby skutečně odpovídaly potřebám každého individuálního klienta. Díky Timecode je tento cíl dosažitelný a zároveň může být spojen s vysoce kvalitními a účinnými produkty.

Timecode představuje spojení vědeckého výzkumu s krásou, přinášející nejlepší možnou péči pro vaši pleť.

Nejprodávanější

timecode smart defense cream spf90
900 Kč –11 %
Původně: 900 Kč  (–11 %)
800 Kč
sachet timecode new balance
TIMECODE BALANCE MASK 30 g Regenerační maska
Skladem - odesíláme ihned
Kód: H20
 
300 Kč
timecode rst cream
 
1 600 Kč
sachet timecode new sensitive
 
300 Kč
Snímek obrazovky 2020 01 29 v 16.22.08
 
1 350 Kč
sachet timecode new vitamin
 
300 Kč
7 položek celkem
Timecode firming maska
Akce
350 Kč

Restrukturalizují a zpevňující alginátová maska s detoxikačním účinkem. 

Kód: H53
sachet timecode new balance
300 Kč

Očišťuje a zužuje póry, má antiseptické, proti-zánětlivé a hydratační účinky, stimuluje mikrocirkulaci, regeneraci buněk a chrání je před vlivem volných radikálů, obnovuje...

Kód: H20
Snímek obrazovky 2020 01 29 v 16.22.08
1 350 Kč

Je určen pro péči o pokožku po profesionálních estetických procedurách, snižuje pozánětlivé hyperpigmentace, podráždění pokožky, erytém, otoky, modřiny atd.

Kód: TC005
timecode rst cream
1 600 Kč

Domácí retinolový omlazující peeling optimalizuje a udržuje výsledky po profesionálním peelingu.

Kód: TC006
timecode smart defense cream spf90
Akce
900 Kč –11 %
800 Kč

Zajišťuje prevenci vzniku hyperpigmentace, má lehký béžový odstín, který NEMĚNÍ přirozenou barvu pleti, ale maskuje bílou barvu ochranných slunečních filtrů.

Kód: TC007
sachet timecode new sensitive
300 Kč

Osvěžuje a uklidňuje pleť, zpevňuje stěny cév, zmenšuje propustnost kapilár, zřetelně omlazuje kůži, má protizánětlivé a antioxidační účinky.

Kód: TCM01
sachet timecode new vitamin
300 Kč

Má silné antioxidační a hydratační účinky, brání buňky před vlivem UV záření, napomáhá syntéze kolagenu, odstraňuje náznaky stárnutí kůže, má uklidňující , změkčující účinky,...

Kód: H05