Exfoliace

Každodenní péče o pokožku je klíčová pro udržení jejího zdraví a krásy. Jednou z důležitých a účinných metod péče je exfoliace, proces odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky. Exfoliace pleti přináší mnoho výhod, které zahrnují zlepšení textury pokožky, vyhlazení drobných vrásek a zvýšení účinnosti následně používaných kosmetických produktů. Zjistěte více o exfoliaci pleti a jejích prospěšných účincích....

Exfoliace pleti - cesta k jemnému a zdravému vzhledu

Odstraňování odumřelých buněk a zlepšení regenerace pokožky, vyhlazení nerovností a zjemnění textury pleti, podpora tvorby nových buněk a podporování kolagenu, předcházení ucpaným pórům a akné.

Klíč k zářivému a mladému vzhledu - kyselina glykolová

Kyselina glykolová je populární složkou v kosmetických produktech díky svým mnoha výhodám pro pokožku. Především je známá svými exfoliačními vlastnostmi, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a zlepšit texturu pleti. Kyselina glykolová také podporuje obnovu kolagenu a elastinu, což přispívá k redukci jemných vrásek a zlepšení pevnosti pokožky. Díky svému schopnosti pronikat do hlubších vrstev pokožky může také pomoci zlepšit vzhled jizev a pigmentových skvrn.

Výběr vhodného exfoliačního produktu

Zohledněte typ pokožky a její citlivost a sáhněte po přírodních a šetrných exfoliačních složkách. Můžete si vybrat mezi mnoha peelingy dle preferencí a potřeb pokožky.

Správná aplikace exfoliačního produktu

Dbejte na čistou a vlhkou pokožku před aplikací. Aplikujte exfoliační produkt jemnými kruhovými pohyby, opláchněte důkladně vodou a pokračujte v péči o pokožku.

Frekvence exfoliace pokožky

Přizpůsobte frekvenci exfoliace individuálním potřebám pokožky. Obecně se doporučuje exfoliace 1-2 krát týdně pro normální a suchou pokožku, u mastné nebo citlivé pokožky je vhodné omezit užívání exfoliačních přípravků.

Nejprodávanější

3 položek celkem
volcanic rock exfoliating body gel
370 Kč

Peeling na tělo. Nezapomeňte sbírat body - minutky. Více informací níže u produktu. 

Kód: V030.0
Medik8 Smooth Body Exfoliating Kit
1 620 Kč

Toužíte po krásně jemné a na dotyk hebké pokožce po celém těle? Potřebujete se zbavit zarůstajících chloupků i folikulární keratózy? Tak přesně pro vás je tento úžasný produkt...

Kód: 3599
StriVectin Crepe Control Exfoliating Body Scrub
790 Kč

Exfoliační tělový peeling BODY SCRUB převezme kontrolu nad krepovitou pokožkou. Viditelně vyhlazuje, rozjasňuje a celkově se postará o mladistvější vzhled. Obsahuje unikátní...

Kód: STR524