Zubní kartáčky

Naše přírodní zubní kartáčky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bambusu, přírodního materiálu s minimálním dopadem na životní prostředí. S našimi šetrnými zubními kartáčky můžete efektivně pečovat o své zuby a zároveň přispět k ochraně naší planety. ...

Zdravá ústa a ohleduplnost k životnímu prostředí - bambusové zubní kartáčky

Bambusové zubní kartáčky jsou skvělou volbou pro ty, kteří se zajímají o péči o své zuby i o životní prostředí. Bambus je přírodní materiál, který je ekologický, biologicky odbouratelný a obnovitelný. Naše bambusové zubní kartáčky vám poskytnou příjemný pocit při čištění zubů a zároveň přispějí k udržitelné péči o planetu.

Vynikající péče o vaše zuby s našimi přírodními zubními kartáčky

Nabízíme širokou škálu přírodních zubních kartáčků, které splňují nejvyšší standardy kvality a účinnosti. S našimi přírodními zubními kartáčky získáte dokonalou péči o zuby a dásně. Nejenže se postaráte o zdraví svých zubů, ale také podpoříte udržitelnost a přírodní životní styl.

Nejprodávanější

1 položek celkem
Oralgen NuPearl bambusový zubní kartáček
130 Kč

Sada 2 zubní kartáčků klasického tvaru s bambusovou rukojetí, měkkými štětinami s aktivním uhlím pro efektivní a šetrné odstranění zubního plaku a prevenci proti zubnímu kazu.

Kód: 5388