HYALURMED Beauty Drops 15ml Intenzivní péče o unavenou a dehydrovanou pokožku

Kód: HYAL06
650 Kč 537 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Intenzivní péče o unavenou a dehydrovanou pokožku se známkami stárnutí. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYALURMED Beauty Drops 15ml
Intenzivní péče o unavenou a dehydrovanou pokožku se známkami stárnutí.

POPIS PRODUKTU:
Multifunkční obličejové sérum HYALURMED Beauty Drops obsahuje kombinovaný vzorec CUBE3® (3 typy kyseliny hyaluronové s různými molekulovými hmotnostmi, které působí na různé úrovně pokožky), vitamíny B3, B5 a vitamín F, výtažek z heřmánku, allantoin a ureu. Spolu vytvářejí jedinečnou kombinaci, která zpomaluje stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová (HA) s nízkou molekulovou hmotností je při lokální aplikaci schopna proniknout do horních vrstev pokožky, čímž zvyšuje její elasticitu a hydrataci. HA s vysokou molekulovou hmotností vytváří vrstvu propustnou pro vzduch, která působí jako ochranná bariéra, a tak zabraňuje ztrátě vody a chrání pokožku před vnějšími škodlivinami.

Cube3® zlepšuje celkový vzhled pokožky, má rychlý vyhlazující účinek, působí na pružnost a hladkost pokožky, redukci a zmenšení hloubky vrásek a syntézu neo-elastinu. Pozitivně ovlivňuje unavenou a stárnoucí pokožku.

Vitamín B3 viditelně zlepšuje povrch pokožky, tonus pleti a pomáhá odstraňovat jemné vrásky. Vitamín B5 udržuje pokožku hydratovanou, zabraňuje zarudnutí a zánětům a pomáhá hojit rány. Díky jeho účinkům je pokožka hydratovaná a chráněná před vnějšími vlivy.

Výtažek z heřmánku má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti, i proto je prospěšný pro všechny typy pleti, zejména však pro tu citlivou, náchylnou k zánětům.

Allantoin (extrahovaný z výtažku ze šneků) má silný antibakteriální a regenerační účinek. Jeho působením je pokožka hladká, elastická, pružná a svěží. Náš šnečí sliz pochází z vlastní biofarmy, kde ho sbíráme ručně, aniž bychom způsobili slimákům jakoukoli újmu. Tím zaručujeme, že za výrobou našich produktů není žádné násilí na živých tvorech. Sliz dodáváme ve vynikající kvalitě - bez toxinů a nečistot.

VITAMÍN F vyživuje suchou pokožku a zároveň posiluje bariéru pokožky, aby mohla účinně zadržovat vodu.

UREA je jednou z nejúčinnějších molekul proti suchosti, ekzémům a svědění.

Účinky HYALURMED Hyaluronic Acid Beauty Drops:

Denní hydratace
Výživa
Zlepšení tonusu pleti
Změkčuje a formuje film pokožky
Regenerace
Tonizující a protivrásková účinnost
Liftingový efekt
Léčba estetických problémů
Antioxidační účinek

POUŽITÍ:
Aplikujte jednou nebo dvakrát denně konečky prstů na čistou a suchou pokožku na obličeji a krku. Vyhýbejte se kontaktu s očima, v případě proniknutí do očí vypláchněte čistou vodou.

Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

SLOŽENÍ:
kyselina hyaluronová: CUBE3® - 3 typy kyseliny hyaluronové s různými molekulovými hmotnostmi působícími na různých úrovních pokožky
vitamín B3
vitamín B5
vitamín F
výtažek z heřmánku
allantoin (extrahovaný z výtažku ze šneků)
urea

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: