Medik8 Self-Care Sunday Collection Balíček pro nedělní pečující rituál

Kód: 7752
Akce
Značka: Medik8
3 700 Kč –31 %
Self Care Sunday Collection1
3 700 Kč –31 % 2 550 Kč 2 107 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Hýčkejte svou pleť i sami sebe s balíčkem pro hlubkovou hydrataci a regeneraci pleti. Nedělní večery budou se Self-Care Sunday patřit jen vám. Dopřejte pleti nejprve okamžitou dávku svěžesti s rehydratačním sérem Hydr8 B5 Intense a poté si užijte relaxaci s dvoufázovou hydratační maskou H.E.O. Mask. A aby vás neobtěžovaly neposedné vlasy, zafixujte je lehkou čelenkou, kterou v balíčku dostanete jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční balíček s kyselinou hyaluronovou pro dokonalou hydrataci  

Hýčkejte se s hydratačními favority a nejoblíbenější kosmetikou s kyselinou hyaluronovou od Medik8. Měkká čelenka Medik8 udrží vaše vlasy pohodlně mimo obličej, zatímco budete aplikovat dvoukrokovou noční masku H.E.O., která pleť nabije svěžestí po dobu 72 hodin.* Účinek pleťové  masky zdvojnásobí sérum Hydr8 B5 Intense. Self-care Sunday Collection je perfektní dárek pro okamžitou i dlouhodobou hydrataci suché, dehydratované a unavené pleti.

*Doloženo nezávislou klinickou studií na masce H.E.O. Testováno na 35 účastnících po dobu 4 týdnů.

Co najdete v balíčku Self-Care Sunday Collection?

  • H.E.O. Mask  (Krok 1) 50 ml + (Krok 2) 50 ml
  • Hydr8 B5 Intense  30 ml
  • Bavlněná Medik8 čelenka

 

H.E.O. Maska

(Krok 1) 50 ml + (Krok 2) 50 ml / cena 1780 Kč

Dopřejte své pleti maximální dávku hydratace a probouzejte se s vyhlazenou, obnovenou a zjemněnou pletí díky H.E.O. Mask, noční hydratační masce, která se ve dvou krocích postará nejen o zvlhčení pleti, ale i vyhlazení jemných rýh a vrásek.

Hydr8 B5 Intense

30 ml / cena 1780 Kč 

Nejoblíbenější hydratační sérum Hydr8 B5 od Medik8 nyní ve verzi Intense pro ještě intenzivnější hydrataci a obnovu pleti s obsahem přirozeně zvlhčujících faktorů a komplexu aktivních látek, které navyšují vlastní produkci kyseliny hyaluronové v kůži.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: