MD:CEUTICALS™ PHA:10XVIT BIONIC SUPER ANTIOXIDANT SOLUTION 30 ml Omlazující a obnovující sérum

Kód: 13006
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

PHK je nová generace alfa-hydroxikyselin, které mají intenzivní antioxidační a antiagingový účinek, přitom nevyvolávají podráždění a nepříjemné subjektivní pocity (pálení, štípání).

Detailní informace

Detailní popis produktu

PHA:10XVIT BIONIC SUPER ANTIOXIDANT SOLUTION

Omlazující a obnovující sérum

POPIS

Receptura PHA:10Xvit Bionic Super Antioxidant Solution obsahuje účinnou a koncentrovanou směs polyhydroxy bionových kyselin a multivitamínového komplexu A+E, který účinně stimuluje obranné mechanismy pokožky k boji proti všem faktorům, které spouštějí proces stárnutí pokožky, a dosahuje tak globálního omlazení. Zklidňuje a zjemňuje texturu a tón pleti, dramaticky zvyšuje zářivost pleti. Pomáhá odstraňovat jemné linky, vrásky, rozšířené póry a skvrnitou pigmentaci a zároveň poskytuje buňkám vysokou úroveň ochrany proti volným radikálům.

Polyhydroxy bionové kyseliny (PHA) jsou novou generací alfa hydroxykyselin, které poskytují intenzivní antioxidační účinek a účinek proti stárnutí, bez senzorických dráždivých reakcí, jako je pálení a štípání. Díky větší molekulární struktuře se do pokožky vstřebávají jemněji a postupně a jsou kompatibilní s citlivou pokožkou.

Účinně stimuluje ochranné mechanismy v kůži, uklidňuje a zlepšuje její strukturu a odstín díky komplexu polyhydroxibionických kyselin (PHK) a komplexu vitaminů A a E.

VÝHODY

- Skvělé antioxidační vlastnosti, které chrání pokožku před poškozením způsobeným volnými radikály. Inhibuje aktivitu matrixových metaloproteináz (MMP), blokuje degradaci kolagenu a zachovává strukturu dermální matrix, což vede k pevnější a napnutější pokožce. PHA:10Xvit Bionic Super Antioxidant Solution inhibuje peroxidaci lipidů, chrání buněčné membrány a mitochondrie před oxidačním stresem.

- Podporuje buněčnou výměnu a zesvětluje stařecké skvrny, zabraňuje abnormální produkci melaninu, suchosti a hrubé pokožce a snižuje velikost pórů.

- Zvyšuje syntézu glykosaminoglykanů v pokožce, zvyšuje tloušťku pokožky a zajišťuje výrazné vyhlazení a vyplnění pokožky.

- Silný zvlhčující a zvlhčující účinek. Posiluje bariérovou funkci stratum corneum, snižuje výskyt jemných linek, vrásek a suchosti pokožky.

PHK je nová generace alfa-hydroxikyselin, které mají intenzivní antioxidační a antiagingový účinek, přitom nevyvolávají podráždění a nepříjemné subjektivní pocity (pálení, štípání). Je ideální ošetření pro použití po kosmetických procedurách, jako jsou chemické peelingy a laser, které poskytují další výhody proti stárnutí, antioxidační a zvlhčující účinky a zvyšují terapeutický účinek.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY:

Kyselina laktobionová + Kyselina glukonová + Vitamín A + Vitamín E

NÁVOD K POUŽITÍ

Denně ráno a večer aplikujte na pokožku obličeje, krku a dekoltu masážními pohyby (až do úplného vstřebání). 

Pro maximální výsledky doporučujeme po séru aplikovat krém dle typu pleti. 

BALENÍ
Tuba s dávkovačem 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: