Medik8 Post-Treatment Kit Sada pro péči o pleť po ošetření

Kód: M198
Neohodnoceno
Značka: Medik8
990 Kč –9 %
sada medik8
990 Kč –9 % 900 Kč 744 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Plánujete podstoupit dermokosmetické ošetření či chemický peeling? Pak vám nesmí chybět balíček Post-Treatment Kit pro domácí péči, který obsahuje vše, co oslabená pleť po zákroku potřebuje – od čištění, přes hydrataci až po ochranu před UV paprsky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medik8 Post-Treatment Kit
Sada pro péči o pleť po ošetření

Péče po chemickém peelingu

Chemický peeling nebo jiná dermokosmetická ošetření mají z dlouhodobého hlediska na pleť blahodárný vliv, okamžitě po ošetření však pleť bývá oslabená, podrážděná či přesušená. Balíček Post-Treatment Kit od Medik8 byl vyvinut právě pro péči o pleť oslabenou po profesionálním ošetření. Urychluje její hojení a přináší úlevu od případných nežádoucích účinků.

Post-Treatment Kit

Post-Treatment Kit obsahuje čtyři základní produkty: jemný čistič pleti Calmwise Soothing Cleanser (40 ml), hydratační sérum Hydr8 B5 (10 ml), obnovující hydratační krém Ultimate Recovery Intense (15 ml) a krém s minerálními UV filtry Physical Sunscreen (15 ml).

Calmwise Soothing Cleanser (40 ml)

Ultra jemná čisticí pěna s obsahem chlorofylu přináší úlevu pro začervenalou, podrážděnou pleť. Díky obsaženému chlorofylu a teprenonu jemně odstraňuje nečistoty i make-up, zatímco působí antioxidačně a pleť zanechává zklidněnou, osvěženou a hydratovanou. Hlavní aktivní látka chlorofyl má antioxidační a detoxikační účinky, díky kterým je pleť po čištění chráněná a zklidněná. Kromě toho podporuje regeneraci pleti, která díky tomu získává zdravý jas.

Hydr8 B5 (10 ml)

Gelové sérum s kyselinou hyaluronovou o různé molekulární hmotnosti obnovuje hydrataci pleti a rychle se vstřebává, aniž by kůži zanechávalo mastnou. Kyselina hyaluronová o nižší molekulární hmotnosti prostupuje hlouběji do pleti, zatímco větší molekuly zůstávají na jejím povrchu a působí jako rezervoár pro vláhu. Obsažený vitamín B5 zlepšuje hospodaření pleti s vodou a podporuje regeneraci kožních buněk. Pleť je tak pružná, vypnutá a viditelně hydratovaná.

Ultimate Recovery Intense (15 ml)

Intenzivní bohatý krém je určen na velmi suchou a poškozenou pleť nebo pleť zatíženou estetickým zákrokem. Na její povrchu utváří lehkou bariéru, která brání podráždění a vysychání pokožky. Pleť zároveň zásobuje kyslíkem pro její intenzivnější hojení. Posiluje kožní plášť a napomáhá celistvosti pleti, což se projevuje jejím ozdravením, redukcí zánětu i začervenání a rychlejším zhojením.

Physical Sunscreen (15 ml)

Opalovací krém poskytuje pleti výjimečnou ochranu před slunečními paprsky díky fyzikálním filtrům, které ale na pleti nezanechávají nepříjemný bílý film. Minerální filtry společně s obsahem antioxidantů chrání pleť před UVA a UVB paprsky, a zároveň před poškozením vnějším znečištěním. Ideální pro použití po chemickém peelingu, kdy je oslabená pleť více citlivá k UV paprskům. Filtry oxid zinečnatý a titaničitý a extrakt z moringy pleti poskytují maximální ochranu, karnosin brání poškození glykací.