Medik8 Physical Sunscreen 90 ml Pleťový ochranný krém SPF 30

Kód: M163
33 hodnocení
Značka: Medik8
1 030 Kč 851 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Pokud se rádi se opalujete, můžete se na tento produkt opravdu spolehnout! Má silnou ale zároveň šetrnou minerální ochranu SPF 30, ale žádných bílých šmouh se nemusíte obávat. Navíc s přípravkem Medik8 Physical sunscreen s SPF 30 neriskujte zbytečně předčasné stárnutí pleti! Physical Sunscreen se SPF 30 vás ochrání před nebezpečnými UVA i UVB paprsky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Physical Sunscreen

Popis
Minerální sluneční ochrana Physical Sunscreen je 100% fotostabilní, což znamená, že svůj ochranný faktor neztratí ani po dlouhém slunění na pláži. Díky SPF 30 s ním budete v bezpečí před škodlivými UVA i UVB paprsky. Kromě toho bude v bezpečí a mladistvá i vaše pleť. Právě UVA záření totiž bývá odborníky označováno za jednoho z hlavních viníků předčasného stárnutí pleti.
Proč je výhodnější minerální sluneční ochrana než chemická? Minerální pleť lépe snáší. Physical Sunscreen je proto vhodný i při kosmetických léčbách, po ošetření pleti laserem nebo peelingem. Physical Sunscreen ovšem doporučujeme používat nejen při/po kosmetických a estetických procedurách, ale v průběhu celého roku. Díky unikátnímu složení dodává pokožce při vystavení ultrafialovému záření extra ochranu proti poškození volnými radikály, protože je bohatý na látky, které jej absorbují, a také na přírodní antioxidanty, které jsou těmi správnými bojovníky za omlazení pleti.
Pleť přípravek díky elegantnímu složení rychle absorbuje a na pokožce pak díky tomu nezůstávají nevzhledné bílé zbytky.

Aplikace
Aplikujte v dostatečném množství na obličej, krk a dekolt. Produkty se SPF ochranou nanášejte po aplikaci hydratační péče, ovšem před nanesením make-upu.

Účinky
Pomáhá pokožku chránit proti volným radikálům.
Je bohatý na přírodní antioxidanty, ty bojují proti působení volných radikálů, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky i celého organismu.
Díky tomu zachovává mladistvý vzhled pokožky.
Nabízí širokospektrální ochranu SPF 30 před UVA/UVB zářením.

Výhody
Velmi rychle se vstřebává.
Nezanechává bílé stopy na kůži.
Snadno se roztírá.
Má vysoký ochranný faktor SPF 30.
Neobsahuje chemickou sluneční ochranu.
Je dobře snášen pokožkou.
Nabízí širokospektrální ochranu.
Jedná se o 100% fotostabilní minerální sluneční ochranu.

Určeno pro
Ochranu pokožky při slunění nebo po kosmetických zákrocích.

Obsah balení
Obsah balení je 90 ml.