INNOAESTHETICS INNO-CAPS AGE CONTROL 30 kapslí Výživový doplněk ovlivňující proces stárnutí pokožky

Kód: CAP105
1 250 Kč 1 116 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Výživový doplněk je určen k ovlivnění procesů stárnutí pokožky. Ideální doplněk k přípravkům proti stárnutí INNOAESTHETICS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INNO-CAPS AGE CONTROL 60 kapslí

Výživový doplněk je určen k ovlivnění procesů stárnutí pokožky.

! Pozor podle nového nařízení vlády se u tohoto produktu již nepoužívá Oxid titaničitý, který se používal jako barvivo. Došlo tedy ke změně barvy a tvaru kapslí !

INFORMACE O PRODUKTU
Výživový doplněk je určen k ovlivnění procesů stárnutí pokožky. Ideální doplněk k přípravkům proti stárnutí INNOAESTHETICS.

Kombinace aktivních látek, které působí synergicky a vytvářejí silnou nutricosmetiku, která účinně brání vnitřnímu stárnutí a poskytuje vysokou ochranu proti oxidaci kůže a vnějším agresím.

Formula INNO-CAPS® AGE CONTROL byla aktualizována úpravou předchozího složení a přidáním některých nových ingrediencí s vysokými antioxidačními a anti-agingovými účinky. Koncentrace vitaminu E a kyseliny hyaluronové byly v porovnání s předchozí verzí výrazně zvýšeny.

Tato úprava vzorci nám také umožnila snížit dávku na polovinu (1 tobolka denně), takže produkt je nyní prezentován v krabičkách po 30 tobolkách, a používá se po dobu jednoho měsíce.

Aktivní složky a vlastnosti
Vitamín C, selen, vitamin E, kyselina listová (vitamin B9), vitamín B12, suchý extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera), resveratrol, rutin, lykopen, železo, koenzym Q10 a kyselina hyaluronová.

Stejně jako vitamin C a selen, vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením. Pro zesílení tohoto účinku jsme zdvojnásobili dávku ve srovnání s předchozí verzí INNO-CAPS® AGE CONTROL.

Kyselina listová (vitamín B9) a vitamín B12 jsou složky, které hrají důležitou roli v několika funkcích organismu, jako je oprava a syntéza DNA, buněčné dělení, růst buněk a produkce bílkovin. Jsou přímo zapojeny do syntézy kolagenu, což je protein odpovědný za zachování struktury tkáně kůže. Proto jejich účinky umožňují udržet hladkou pokožku, a bránit povadnutí a vzniku vrásek.

Extrakt z hroznů (Vitis vinifera) je bohatý na oligomerní proanthokyanidiny (kondenzované taniny) a další polyfenoly se známými antioxidačními vlastnostmi, které chrání pokožku před škodlivými účinky UV záření. Má též hojivé a regenerační vlastnosti při působení v synergii s resveratrolem.

Resveratrol je polyfenol známý jako molekula věčného mládí, která má silné antioxidační účinky a působí přímo na volné radikály a zpomaluje příznaky stárnutí pokožky. Chrání kolagenová vlákna, čímž zabraňuje prokrvení pokožky a zpomaluje vznik vrásek. Má také protizánětlivé vlastnosti a chrání proti UV záření.

Rutin zlepšuje mikrocirkulaci a buněčnou oxygenaci. Má navíc antioxidační účinky a může vyvážit aktivitu reaktivních druhů kyslíku (ROS).

Lykopen je přírodní karoten, hlavní aktivní složka rajčat. Je vysoce účinným antioxidantem, který zabraňuje předčasnému stárnutí buněk, což nejen pomáhá předcházet vnitřnímu stárnutí organismu, ale také stárnutí vnějšímu (kůže), podporuje mladou a hydratovanou pokožku, chrání před volnými radikály, slunečním zářením a vnější agresí.

Železo je základní látkou, která se podílí na produkci hemoglobinu, což je hlavní složka červených krvinek, které jsou zodpovědné za dodávku kyslíku orgánům a tkáním v organizmu. Nedostatek železa způsobuje matný vzhled pokožky a může příležitostně vyvolat akné a svědění.

Koenzym Q10 působí jako ochranná bariéra proti volným radikálům, což zpomaluje stárnutí pokožky a podporuje regeneraci dermis: chrání kolagen před účinky vnitřního stárnutí, přispívá k minimalizaci mimických linek a vrásek, podporuje obnovu a zvyšuje elasticitu pokožky.

Naše pokožka může s věkem ztrácet 70% kyseliny hyaluronové (HA): její vysoká molekulová hmotnost a schopnost absorbovat vodu se snižují, takže její distribuce v dermis se stává nerovnoměrná. Výsledkem může být změna objemu obličeje a vznik vrásek. Abychom se vyhnuli všem těmto problémům a podpořili příznivé účinky HA, zdesetinásobili jsme množství této složky v novém vzorci.

NÁVOD K POUŽITÍ
Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při snídani.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky nahrazují pestrou zdravou výživu. Uchovávejte v chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Doporučujeme dodržovat zdravý životní styl.

SLOŽENÍ
GRAPE SEED DRY EXTRACT (VITIS VINIFERA); STABILASER: CELLULOSE, L-ASCORBIC ACID (VITAMIN C); IRON PYROPHOSPHATE; CROSCARMELLOSE; Q10 COENZYME; SOPHORA JAPONICA FLOWER (RUTINE); DL-Α-TOCHOPHEROL (VITAMIN E); HYALURONIC ACID; ANTI-CAKING AGENT: SILICON DIOXIDE; POLYGONUM CUSPIDATUM DRY EXTRACT (90% RESVERATROL); STABILASER: HYDROXYPROPYLMETHYL CELLULOSE; RED TOMATOE EXTRACT (LYCOPENE 20%); MAGNESIUM STERATE; CYANOCOBALMIN (VITAMIN B12);  STABILISER: STEARIC ACID: COLOR: IRON OXIDE; PTEROYLMONOGLUTAMIC ACID (VITAMIN B9); SODIUM SELENITE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: