Inno-Caps Reducer 60 kapslí Doplněk stravy pro krásnou postavu

Kód: CAP101
Poslední kus
Značka: Inno Caps
1 450 Kč –28 %
inno caps reducer | kosmetika4u.cz
1 450 Kč –28 % 1 050 Kč 913 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

INNO-CAPS REDUCER je potravinový doplněk na bázi fosfatidylcholinu (sojový lecitin) a L- Carnitinu (L-karnitinu), které napomáhají správné absorpci, transportu a utilizaci tuků, čímž předcházejí jejích nahromadění v nechtěných oblastech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INNO-CAPS REDUCER 60 kapslí
Potravinový doplněk pro redukci tuků

INNO-CAPS REDUCER je potravinový doplněk na bázi fosfatidylcholinu (sojovy lecitin) a L- Carnitinu (L-karnitinu), které napomáhají správné absorpci, transportu a utilizaci tuků, čímž předcházejí jejích nahromadění v nechtěných oblastech.

Fosfatidylcholin je zodpovědný za transport cholesterolu do jater a tak se podílí na snížení hladiny cholesterolu v krvi. Také hraje podstatnou roli v metabolismu tuků - jejich emulsifikací mobilizuje tukové deposity z tkání.

L- Carnitin (L-karnitin) je aminokyselinou schopnou přenášet nahromaděné tuky v těle do svalů, kde se následně spalují, poskytují organizmu energii a zlepšují svalový tonus.

Když je v organismu přiměřené množství L- Carnitinu, lze z těchto přebytečných tuků získávat energii . Právě proto fyzicky aktivní lidé přijímají L-Carnitin  (L-karnitin) pro zlepšení výkonu  a  zároveň snížení objemu tuků.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:
Užívejte 2-3 tobolky denně před jídlem. Délka kúry: 3 měsíce.

SLOŽENÍ
BULKING AGENT: CELLULOSE; L-CARNITINE TARTRATE (68,2%); GARCINIA CAMBOGIA FRUIT DRY EXTRACT (60%); GREEN COFFEE SEEDS DRY EXTRACT (COFFEA ARABICA); CHOLINE L-BITARTRATE; STABILIZER: HYDROXYPROPYL CELLULOSE, HYDROPROPYLMETHYL CELLULOSE; ANTI-CAKING AGENT: SILICON DIOXIDE; L-THENINE; STABILIZER: MAGNESIUM STEARATE; COLOUR: TITANIUM DIOXIDE; BULKING AGENT: POLYDEXTROSE: COLOUR: IRON OXIDE, CARMIN: ANTI-CAKING AGENT: STEARIC ACID, TALIC; MALTODEXTRINE; MEDIUM CHAIN TRIGLYCERIDS; ORANGE BLOSSOM WATER.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: