Anna Brandejs DETOX Detoxikace těla

Kód: B120
Tip
7 hodnocení
1 200 Kč –13 %
Brandeis Detox
1 200 Kč –13 % 1 049 Kč 912 Kč bez DPH
Skladem

Abyste získali maximum benefitů z výživových doplňků i zdravé stravy, základem je mít pročištěné tlusté střevo. Jedině tak se mohou životně důležité živiny správně vstřebávat do organismu. DETOX by Anna Brandejs podpoří detoxikaci organismu, a díky obsahu extraktu z řešetláku stimuluje trávení a zažívání. Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama pro sebe Anna Brandejs, aby mohla těžit to nejlepší z doplňků stravy, které užívá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DETOX

Detoxikace těla

Očista organismu je důležitá

Na lidský organismus neustále útočí toxiny a další patogeny. Díky propracovanému detoxikačnímu systému ale v těle nepáchají větší škody. Důležité orgány zodpovědné za očistu těla, jako jsou játra, ledviny, tlusté a tenké střevo, stejně jako kůže a štítná žláza, se nicméně tímto neustálým vypětím vyčerpávají. Pokud se tedy chcete pustit do skutečné očisty organismu, je vhodné těmto orgánům pomoci.

Doplněk stravy pro detoxikaci

Výživový doplněk DETOX by Anna Brandejs obsahuje devět pečlivě selektovaných přírodních extraktů, které stimulují pročištění celého organismu nejen v náročných životních obdobích. Do kontaktu s množstvím toxinů přichází totiž lidský organismus dennodenně – vstřebává je ze vzduchu, vody, půdy, ale i stravy či léků. Tyto škodlivé látky se pak usazují především v tlustém střevě, které se jimi zanáší.

Přispívá k očistě tlustého střeva

Tlusté střevo je přitom jedním z nejdůležitějších orgánů pro detoxikaci těla. Je-li zanesené, dochází ke zhoršené absorpci důležitých živin ze strany. Doplněk stravy DETOX by Anna Brandejs obnoví střevní mikrofloru, napomáhá urychlit čas trávení, zpracování potravy a vylučování, čímž přispívá k obnově vaší vitality a energie. A podpořit fungování tlustého střeva je vhodné i proto, že jeho rakovina je druhým nejčastějším onkologickým onemocněním v České republice.

Doplněk stravy DETOX by Anna Brandejs….

Stimuluje detoxikaci organismu
Podporuje regeneraci zažívacího traktu, což vede ke zdravým střevním pohybům, a tím pádem může napomoci předcházet vzniku zácpy, hemeroidům, zánětům a rakovině tlustého střeva
Napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí
Napomáhá redukovat nadýmání, protože podporuje rovnováhu trávicích bakterií
Napomáhá zlepšit trávení

Snazší hubnutí díky DETOX by Anna Brandejs

Přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení
Přispívá ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu, díky podpoře detoxikace střev
Přispívá ke zlepšení akné

9 přírodních extraktů pro detoxikaci organismu

Extrakt z řešetláku počistivého (Rhamnus purshiana):
Napomáhá regulovat svalový tonus střevního traktu a stimulovat sekreci celého střevního systému.

Lopuch větší (Arctium lappa):
Napomáhá zlepšovat látkovou výměnu, upravovat zažívání a vyměšování.

Zázvor lékařský (Zingiber officinale):
Má antibakteriální a protizánětlivý účinek, podporuje trávení. Je proslulý tím, že napomáhá při různých zažívacích potížích, od plynatosti až po těžké nevolnosti a zvracení.

Jetel červený:
Má diuretické účinky a napomáhá pročištění krve od nahromaděných toxinů, čímž stimuluje celkovou detoxikaci těla. Tím zvyšuje hladinu energie a napomáhá také redukci celulitidy a akné.

Pampeliška lékařská:
Má diuretické účinky, může napomoci vyplavovat toxiny z organismu močí. Napomáhá zlepšovat trávení. Pokud je trávení v pořádku, projevuje se to i navenek krásnou a zdravou kůží.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra):
Podporuje tvorbu žaludečních šťáv a přispívá k snížení vzniku žaludečních a dvanáctníkových vředů. V Číně je pokládána za prostředek podporující dlouhověkost. Moderní výzkum ukázal, že mezi mnohé příznivé účinky této rostliny patří pomoc při zvyšování imunity, zmírňování zánětů v tkáních a pomoc při zklidňování ekzémů. Napomáhá i při zotavování jater po zánětech.

Máta peprná(Mentha peperita):
Napomáhá podpořit činnost trávicího ústrojí, pomáhá odstraňovat křeče a nadýmání. Kromě toho napomáhá rozpouštět žlučové kameny a snižovat syndrom dráždivého tračníku.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare):
Napomáhá proti nadýmání a křečím.

Extrakt kočičího drápu(řemdihák plstnatý; Uncaria tomentosa):
Velká světle hnědá popínavá rostlina rostoucí v Jižní Americe, jejímž protinádorovým, imunostimulačním a antivirovým účinkům věří peruánští indiáni.

Bez zbytečných přídavných látek
VEGAN
Bez laktózy
Bez lepku
Bez cukru
Bez aspartamu
Bez GMO

2 tobolky denně pro očistu organismu
Pro krásnou pokožku používejte 2 tobolky denně při jídle
Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 31,8 g)

Upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.