INNO-DERMA EPIGEN ANTIOX SERUM 30 ml Účinné anti-aging sérum

Kód: ID114
1 350 Kč 1 116 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Multifunkční sérum, které dobře působí proti volným radikálům, oxidaci a znečištění pokožky. Podporuje buněčné detoxikační procesy. Výsledkem je vysoce účinné anti-agingové ošetření s výbornými ochrannými vlastnostmi, které opravuje buněčnou DNA a posiluje strukturu tkáně. Nyní v novém obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ANTIOX SERUM 3

Absolutní ochrana proti stárnutí, oxidaci a znečištění pokožky.

LABORATORIO INNOAESTHETICS uvádí na trh nové produkty, které dávají nejlepší a nejúčinnější odpověď na otázku stárnutí pokožky: novou řadu EPIGEN 180.

Nová strategie sestavení vzorců vedla k vytvoření nových produktů, které kombinují pečlivý výběr účinných látek s epigenetickým účinkem, působí s dokonalou synergií, aby efektivně bojovaly proti známkám stárnutí pokožky.

Nová řada produktů INNO-DERMA předpokládá úplnou transformaci pokožky, otočení o 180 stupňů během 180 dnů, RESTART pokožky, který ji umožní dosáhnout nejlepší verze sebe sama.

AKTIVNÍ SLOŽKY
Epigenetický aktivní komplex, dimethymethoxychromanol, diaminopropionoyl tripeptid-33, podium ascorbylfosfát, hepapeptid Fe-III, extrakt jablečníku obecný, extrakt z houby Tremella Fuciformis, extrakt z plesnivce alpského a Smart GPS.

MECHANISMUS PŮSOBENÍ
Multifunkční sérum, které dobře působí proti volným radikálům, oxidaci a znečištění pokožky. Podporuje buněčné detoxikační procesy. Výsledkem je vysoce účinné anti-agingové ošetření s výbornými ochrannými vlastnostmi, které opravuje buněčnou DNA a posiluje strukturu tkáně.

INDIKACE
Používejte ráno pro komplexnější ochranný a reparační účinek, proti stárnutí, oxidaci a znečištění pokožky.

Aplikujte malé množství přípravku každé ráno na čistou a suchou pokožku a jemně masírujte.

FOTOSENSIBILIZACE
0

BALENÍ: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: