Soskin Paris EYE CONTOUR FILLER 15 ml Krém pro zmenšení vrásek kolem očí

5190
26 hodnocení

Krém má vysokou účinnost a aktivně vyživuje pokožku kolem očí. Zajišťuje antioxidační ochranu, viditelně zmenšuje hloubku vrásek a jejich množství. 


  • 645 Kč bez DPH
  • Skladem
780 Kč
Kategorie: Stárnutí pleti, vrásky
 

VLASTNOSTI
Krém-výplň pro zmenšení vrásek kolem očí a jiných přiznaků věkových změn. Díky lipoaminokyselině (hydroxyprolinu) stimuluje tvorbu kolagenu prvního typu a zajišťuje antioxidační ochranu, viditelně zmenšuje hloubku vrásek a jejich množství.

Díky obsahu mořského kolagenu a kyseliny hyaluronové zajišťuje ideální prodlouženou hydrataci. Kompozice extraktů z pupečníku asijského a divokého jamu a proteinů sóji uzavřených do liposomů aktivně proniká do epidermis (progresivní systém transportu) a zajišťuje syntézu kolagenu a regeneraci buněk. Chrání buňky před volnými radikály, nabijí je energií a normalizuje při tom hormonální pozadí.
Díky cennému bambuckému máslu a oleji z meruňkových jader má krém vysokou účinnost a aktivně vyživuje pokožku kolem očí.

POUŽITÍ
Nanášejte ráno a večer jemnými pohyby na očištěnou pokožku kolem očí a okraje rtů.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY
Mořský kolagen, skvalan, bambucké máslo, SepiliftTM - lipoaminokyselina (dipalmitoyl hydroxyprolin), kyselina hyaluronová, inkapsulovaný extrakt z pupečníku asijského, inkapsulovaný extrakt z divokého jamu, inkapsulovaný extrakt sójového proteinu, olej z meruňkových jader, vitamin E, lecitin.

 

Balení: 15 ml.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.