Inno-Derma ScalPeel HRP - Peeling pro pokožky hlavy 4*8 ml Domácí peeling pro pokožky hlavy

Kód: 8037
1 600 Kč –10 %
HairScalPeel HRP INNO DERMA
1 600 Kč –10 % 1 440 Kč 1 190 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Přípravek pro resurfacing v domácích podmínkách k potlačení abnormální deskvamace pokožky hlavy a hypersekrece kožního mazu, které mohou vyvolat vznik lupů, seboroické dermatitidy a alopecie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek byl speciálně vyvinut s aktivními složkami, které pomáhají regenerovat vlasové folikuly a normalizovat deskvamace vlasové pokožky. Tento produkt navíc zvyšuje hydrataci 

a zlepšuje zdraví a rovnováhu vlasové pokožky a vlasů.

Indikace: 

 • Seboroická dermatitida vlasové pokožky.
 • Alopecie.

Účinné látky a vlastnosti:

 • Kyselina salicylová: Skvělá keratolytická složka, která snižuje soudržnost buněk v horní vrstvě pokožky, což způsobuje exfoliaci, snižuje seboroickou dermatitidu a stimuluje keratogenezi, a tím zvyšuje aktivitu vlasových cibulek. 
 • Panthenol:Je hojně používán v přípravcích proti vypadávání vlasů. D-panthenol zlepšuje životaschopnost buněk, zvyšuje marker proliferace ki67 v kultivovaných hDPC. Kromě toho D-panthenol snižuje expresi markerů apoptózy (kaspáza 3/9) a buněčného stárnutí (p21/p16) ve stárnoucích vlasových folikulech. D-panthenol také stimuluje faktory indukující anagen (ALP β-katenin; versikan), které spouštějí nebo prodlužují anagenní fázi vlasů. Na druhou stranu tato složka snižuje expresi TGF-β1 na úrovni mRNA a proteinu. Navíc reguluje expresi VEGF, který podporuje aktivaci periferních cév. V kultivovaných hORSC se zlepšila proliferace buněk a jejich životaschopnost, zatímco mRNA markerů buněčného stárnutí (p21/p16) byla významně snížena. D-panthenol navíc zvyšuje regulaci VEGF a jeho receptoru VEGFR. Studie a výzkumy naznačují, že účinky D-panthenolu na růst vlasů jsou dány jeho schopností zvyšovat životaschopnost buněk a tím eliminovat apoptotické markery a prodlužovat anagenní fázi vlasových folikulů.
 • Resorcinol:Používá se k léčbě seboroické dermatitidy, ekzémů, lupénky a dalších kožních onemocnění. Kromě toho je také součástí přípravků na barvení vlasů. Tato složka navíc stimuluje keratogenezi.
 • Biotin: Podílí se na metabolismu tuků a sacharidů, což ovlivňuje růst buněk (včetně kožních) a syntézu bílkovin (US National Institutes of Health 2017). Biotin je známý také jako vitamin B₇ neboli "vitamin H". Řídí seboroické procesy a prodlužuje anagenní fázi vlasů.
 • Pirokton olamin:Jedná se o kyselinu hydroxamovou, která inhibuje syntézu ergosterolu, což je primární složka buněčných stěn většiny hub. Používá se jako kondicionér nebo šampon v 0,5 nebo 1% koncentraci. Bylo prokázáno, že pirokton olamin, ať už v kombinaci s jinými složkami, nebo bez nich, účinně snižuje erytém, deskvamaci, pocit pálení a svědění. 

 

Smart GPS Technology - Systém řízení výkonnosti (GPS): Inovativní technologie registrovaná společností INNOAESTHETICS, která překonává odolnost pokožky, dostává aktivní složky přes rohovou vrstvu a uvolňuje je do specifických skupin buněk, čímž se zajišťuje maximální terapeutický účinek.

Návod k použití:

Proveďte 8 aplikací s 7denními intervaly.

Protokol aplikace: 

 1. Navlhčete vlasy a pokožku hlavy.
 2. Pomocí aplikátoru aplikujte přípravek do pokožky hlavy řádek po řádku.
 3. Masírujte konečky prstů, aby se přípravek dobře rozprostřel.
 4. Nechte působit po dobu 10-15 minut.
 5. Opláchněte a odstraňte přípravek nebo vlasy umyjte.

Složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Propylene Glycol, Disodium Cocomphodiacetate, Salicylic Acid, Panthenol, Sodium Chloride, Selenium Sulfide, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Piroctone Olamine, Resorcinol, Glycerin, Biotin, PCA, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocamide MEA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: