Inno-Derma Redness HRP -Peeling pro pokožku náchylnou k růžovce a kuperóze 4*2 ml Peeling pro pokožku náchylnou k růžovce a kuperóze

Kód: 8034
1 600 Kč 1 322 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Přípravek pro domácí použití pro obnovu pleti, který zlepšuje stav pokožky náchylné k růžovce a kuperóze. Kombinuje různé složky, které obnovují kožní bariéru a zmírňují záněty, vyhlazují pleť a zvyšují její přirozenou zářivost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho aktivní složky působí synergicky na faktory, které se podílejí na erytematózních a vaskulárních změnách kůže, zlepšují stav kožní bariéry, snižují zánět a zabraňují vzniku kožních vad.

Indikace:

 • Citlivá pokožka.
 • Pokožka náchylná k zarudnutí.
 • Erytematózní růžovka.

Aktivní složky:

 • Kyselina mandlová:Je vysokomolekulární alfa-hydroxykyselina. Jelikož se jedná o velkou molekulu, proniká do pokožky pomalu a kontrolovatelně a nezpůsobuje žádné nebo jen minimální podráždění. Vytváří příznivé změny v rohové vrstvě, zlepšuje stav kožní bariéry a pomáhá kontrolovat množení mikroorganismů.
 • Kyselina mléčná:Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v kůži, která je součástí přirozeného hydratačního faktoru. Proto pomáhá obnovovat hyrdataci pokožky. Navíc se ukázalo, že tato složka je při použití v nízkých koncentracích minimálně dráždivá. 
 • Kyselina salicylová:Má důležité terapeutické vlastnosti, protože pomáhá obnovit keratinizaci, snižuje zánět a pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu. 
 • Kyselina azelaová:Má několik prospěšných vlastností, včetně protizánětlivých, antibakteriálních a antikeratinizačních účinků. Snižuje oxidaci a pomáhá předcházet zánětlivým procesům.

Smart GPS Technology - Systém řízení výkonnosti (GPS):Inovativní technologie registrovaná společností INNOAESTHETICS, která překonává odolnost pokožky a dostává aktivní složky přes rohovou vrstvu a uvolňuje je do specifických skupin buněk, čímž se zajišťuje maximální terapeutický účinek. 

Návod k použití:

Proveďte 4 aplikace s 7denními intervaly.

Techniky aplikace:  

 1. Očistěte pokožku pomocí přípravku INNO-DERMA® Soft nebo Deep Cleanser.
 2. Nalijte 2 ml přípravku do misky.
 3. Pomocí vatového tamponu naneste rovnoměrnou vrstvu na celý obličej.
 4.  Nechte působit 5 minut. Poté opláchněte vodou.
 5. Na závěr naneste INNO-DERMA® Skin Repair

Složení:

Aqua, Alcohol Denat, Polyquaternium-39, Lactic Acid, Mandelic Acid, Salicylic Acid, Azelaic Acid, Sodium Benzoate, PCA, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocamide MEA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: