Omega 3+3 by ANNA BRANDEJS 90 kapslí Doplněk stravy pro zdraví srdce a cév

Kód: 2990
1 490 Kč 1 330 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Tento produkt je určený pro všechny, kteří chtějí podpořit zdraví svého srdce, cév, mozku a zraku. Dávají přednost prevenci a přírodnímu řešení a chtějí pro sebe udělat maximum. Obsahuje vysokou dávku omega 3 mastných kyselin + 3 další přírodní extrakty z listů olivy, plodů olivy a hroznů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 mastné kyseliny

Rybí tuk byl od dávných časů ceněn jako zdraví prospěšná látka. Později vědci zjistili, že obsahuje omega 3 mastné nenasycené kyseliny EPA a DHA. Omega 3 + 3 by ANNA BRANDEJS obsahuje vysokou dávku rybího tuku, a to až 2778 mg (2,8 g) na denní dávku. Patří mezi produkty s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin, a to v celkové hodnotě 500 mg na denní dávku (4 tobolky denně). Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu minimálně 250 mg EPA a DHA.

Klíčové zdravotní přínosy:

  • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a zraku a podporuje duševní vitalitu

Při sestavování našeho doplňku jsme se nezastavili jen u omega 3 mastných kyselin, ale pokračovali jsme dále a přidali k nim i patentovaný extrakt z listů olivy -  BENOELA® od amerického dodavatele rostlinných extraktů. Listy olivovníku byly po staletí využívány v tradiční medicíně při problémech s vysokým krevním tlakem, ateroskleróze, diabetu apod. Extrakt z listů olivy – Benolea® obsahuje vysoký obsah oleuropeinu a polyfenolů. Je standardizovaný na 16-24 % oleuropeinu.

Z plodů olivy jsme do našeho doplňku přidali hydroxytyrosol 10 %, který má ze všech oleuropeosidů nejvyšší antioxidační funkci. Polyfenoly mají antioxidační účinek, pomáhají neutralizovat volné radikály v buňkách, které vznikají zejména znečišťováním životního prostředí a mohou tak pomoci proti oxidaci lipidů v cévách. Hydroxytyrosol má 15x vyšší antioxidační kapacitu, než je tomu u zeleného čaje a 3x vyšší než je tomu u Koenzymu Q10.

  • Polyfenoly z olivovníku přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem

Poslední a neméně důležitou aktivní látkou v doplňku stravy OMEGA 3 + 3 by ANNA BRANDEJS je extrakt z plodů hroznů, který je standardizovaný na 30 % proanthokyanidinů. Proanthokyanidiny jsou flavonoidy se silným antioxidačním účinkem.

Na vašem srdci, cévách, mozku a zraku nám záleží. Pečujte o ně pomocí 100% přírodních ingrediencí v podobě Omega 3 + 3 by ANNNA BRANDEJS, který nabízí chytrou kombinaci látek z olivovníku, hroznů a rybího tuku. 4 tobolky denně je to, co vaše tělo potřebuje, aby dostalo látky, které vám pomohou zlepšit kvalitu vašeho života.

Množství aktivní látky:

1 tobolka/mg

4 tobolky/mg

RHP

Omega 3 rybí olej 694,5 2778 *
Benolea® (extrakt z olivových listů, standardizovaný na 16-24 % oleuropeinu 125 500 *
Extrakt z plodů olivy (hydroxytyrosol 10 %) 12,5 50 *
Extrakt z plodů hroznů standardizovaný na 30 % proanthokyanidinů 12,5 50 **RHP není stanovena

Doplněk stravy

  • 90 tobolek
  • Dávkování: 2-4 tobolky během jídla, rozdělit na ráno a večer. 4 tobolky denně poskytují maximální účinek.
  • Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě od 5°C–20 ° C. Nevystavujte přímému slunci.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: