Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 kapslí Doplněk stravy pro krásné vlasy

Kód: 2894
1 190 Kč 1 063 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Doplněk stravy, který vám pomůže získat nádherné vlasy nyní s vylepšenou recepturou. Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS dodá vlasovým váčkům živiny důležité pro jejich výživu i ochranu před poškozením stresem, špatnou životosprávou či znečištěním. Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama Anna Brandejs, aby zastavoval stárnutí vlasů, jejich vypadávání i šedivění. Látky v Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS mají dohromady až 77 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živiny pro vaše vlasy

Řídké vlasy, jejich vypadávání či šednutí je často výsledkem dlouhodobého nedostatku klíčových živin. Vlasy se třepí, lámou, chybí jim objem. Na vině mohou být i faktory jako dědičné dispozice, poruchy štítné žlázy či stres, které nemůžeme vždy ovlivnit. Jedno ovšem pro své vlasy udělat můžete – dodejte jim přesně ty živiny, které pro své zdraví potřebují.

Konečně zdravé vlasy

Doplněk stravy BEAUTIFUL HAIR by ANNA BRANDEJS obsahuje ideální kombinaci vitamínů a živin, která přispívá k udržení zdraví vlasů. Krev bohatá na živiny dokáže dostatečně zásobit vlasové váčky a výsledkem jsou zdravé, pevné a rychle rostoucí vlasy. 

Doplněk stravy na vlasy

 • Přispívá k udržení krásných a zdravých vlasů
 • Pomáhá lépe vyživovat vlasové folikuly
 • Přispívá k omezení vypadávání vlasů
 • Pomáhá zpomalit vznik šedin
 • Snadno doplníte chybějící živiny zodpovědné za špatný stav vlasů

 

Pro pevné nehty

Složení doplňku stravy BEAUTIFUL HAIR by ANNA BRANDEJS ale zdaleka nevyživuje jen vlasy, napomáhá také zpevnění třepivých a lámavých nehtů a celkově podporuje zdraví pleti.

Vitamíny, minerály a výtažky z rostlin, které vlasy potřebují - inovovaná receptura

 

Omega 6 (pupalka dvouletá):
Pomáhá udržet zdravý vzhled vlasů a elasticitu kůže.

Lopuch větší (extrakt z plodů):
Přispívá k normálnímu stavu pokožky, normálnímu trávení, vylučování vody z organismu a normálnímu stavu kloubů a chrupavek.

Saw Palmetto (extrakt z plodů):
Standardizovaný výtažek s obsahem 85 – 95 % mastných kyselin inhibuje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron. Dihydrotestosteron je přitom zodpovědný za vypadávání vlasů, proto může saw palmetto napomáhat při prevenci padání vlasů. Ze stejného důvodu je navíc vhodný i coby prevence a terapie benigní hyperplazie prostaty (zvětšená prostata).

PABA:
Napomáhá udržet vlasy, nehty a pokožku v dobré kondici.

Vitamín C:
Antioxidant, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro správné fungování krevních cév a funkcí kostí a chrupavek, normální funkce kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa.

Zinek:
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin. Pomáhá podpořit dobrý stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Dále napomáhá správnému fungování imunitního systému. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a pomáhá podpořit dobrý zrak.

Vitamín B3:
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově pomáhá podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Měď:
Příznivě působí na stav pojivových tkání, pomáhá udržovat správný energetický metabolismus v tkáních a buňkách. Pomáhá podpořit správnou pigmentaci vlasů a pokožky, působí na metabolismus železa v těle. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamín B2:
Pomáhá podpořit správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a celkově podpořit psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Biotin:
Přispívá ke zdraví sliznic, vlasů a pokožky, pomáhá podpořit správné fungování nervového systému, správný energetický metabolismus, metabolismus makroživin a správnou psychickou činnost.

Selen:
Pomáhá udržet zdravé vlasy a nehty, pomáhá podpořit fungování imunitního systému a správnou činnost štítné žlázy, pomáhá podpořit spermatogenezi.

K původním, už tak jedinečným složkám je přidána kopřiva dvoudomá a extrakt z přesličky rolní, vitaminy B5, B6 a vitamin A.

Kopřiva má příznivý vliv na růst vlasů a pomáhá k přirozenému lesku.

Přeslička podporuje růst vlasů, redukuje přílišné padání vlasů, posiluje a zabraňuje jejich lámání.

Vitamin B5 podporuje tvorbu červených krvinek a zvyšuje celkovou odolnost těla. Často je označován také jako vitamín krásy, protože je velmi důležitý pro zdraví kůže, vlasů a sliznic.

Vitamin B6 vykonává více než sto různých reakcí několikrát denně. Především účinkuje jako koenzym – látka, která pracuje v souladu s enzymy – k urychlení chemických reakcí v buňkách.

Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky

Doplněk stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS s nově s vylepšeným složením obsahuje ideální kombinaci vitaminů a živin, která přispívá k udržení zdraví vlasů. Krev bohatá na živiny dokáže dostatečně zásobit vlasové váčky a výsledkem jsou zdravé, pevné a dobře rostoucí vlasy.

Aktivní látka Množství v 1 tobolce RHP
Omega-6 (pupalka dvouletá) 125 mg *
Lopuch větší (extrakt z kořeně 4:1) 25 mg *
Saw palmetto (extrakt z plodů) 25 mg *
PABA (kyselina para-aminobenzoová) 25 mg *
Vitamín C (kyselina askorbová) 22,5 mg 28,13 %
Zinek (glukonan zinečnatý) 7,5 mg 75,00 %
Vitamín B3 (nikotinamid) 4 mg 25,00 %
Měď (citran měďnatý) 500 mcg 50,00 %
Vitamín B2 (riboflavin) 350 mcg 25,00 %
Vitamín B7 (biotin) 100 mcg 200,00 %
Selen 50 mcg 90,91 %

 

*RHP není stanovena

Doplněk stravy bez kompromisů

 • VEGAN
 • Bez laktózy
 • Bez lepku
 • Bez cukru
 • Bez aspartamu
 • Bez GMO

 

2 tobolky denně pro krásné vlasy

 • Pro krásné a zdravé vlasy užívejte 2 tobolky denně při jídle
 • Balení obsahuje 60 kapslí (hmotnost obsahu: 46 g).

Složení:

Přeslička rolní s obsahem 10 % křemíku (extrakt z rostliny), olej z pupalky dvouleté s obsahem omega-6, kopřiva dvoudomá (extrakt z listů 4:1), vitamin B5 (kyselina pantotenová), lopuch větší (extrakt z kořene 6:1), Saw Palmetto (extrakt z ovoce 10:1), PABA, vitamin C (kyselina L-askorbová), zinek (glukonát zinečnatý), vitamin B3 (nikotin- amid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin A (retinyl acetát), měď (citrát měďnatý), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B7 (biotin), selen (L-selenometionin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza, voda

Upozornění:

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: