Micellar Mousse (cestovní balení) - Čisticí a vyživující micelární pěna

Kód: 2756
250 Kč 207 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

S čistící micelární pěnou Micellar Mousse vám pleť už nikdy nebude pnout. Díky obsahu olivového oleje, extraktu z moringy olejodárné a glycerínu pleť hydratuje, zklidňuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistot i make-upu. Nyní v cestovním balení o objemu 40 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Micelární voda? Kdepak, micelární pěna

Micelární vody zažívají v posledních letech boom. Jenže micelární voda není to samé jako micelární pěna! Micellar Mousse totiž posouvá koncept micelární vody o něco dále – její luxusní krémová textura odstraňuje z pleti make-up a nečistoty mnohem rychleji než běžné micelární vody či pěnové čističe pleti. Perfektně si poradí i s dobře odolným make-upem a vůči pleti zůstává jemná.
 

Jemná, ale zároveň účinná
 
Micellar Mousse v sobě díky pěnové formy spojuje to nejlepší z obou kosmetických produktů – její použití je rychlejší a snazší než u běžných micelárních vod i pěnových čističů. Kombinuje v sobě jemnost bestselleru od firmy Medik8, čisticí pěny Gentle Cleanse, a odličovací sílu klasických micelárních vod.
 

Posiluje pleť díky olivovému oleji
 
Olivový olej se v Micellar Mousse vyskytuje v enkapsulovaný micelách, které jej uvolňují v momentě kontaktu s pletí. Olej v pleti obnovuje přirozenou ochrannou bariéru, podporuje v ní obsah esenciálních lipidů a uzamyká v ní hydrataci.
 

Antioxidace pokožky
 
Extrakt z moringy olejodárné působí antioxidačně a pleť chrání před oxidačním stresem způsobeným vnějším znečištěním. Na pleti utváří ochranný film, který ji brání před potenciálně škodlivými částicemi v okolním prostředí.
 

Jak fungují micely?
 
Micela je koule, kterou tvoří drobné čisticí částice zvané tenzidy. Uvnitř micely je lipofilní prostředí, které na sebe snadno navazuje nečistoty, kožní maz nebo třeba make-up. Jak se na povrchu pleti utváří po kontaktu s vodou jemná pěna, tyto drobné čistící micely na sebe navazují v tucích rozpustné částice, jemně z kůže stahují make-up i další nečistoty. Micely na pleť navíc uvolňují vyživující olivový olej, který napomáhá k rozložení i dlouho držícího make-upu a příjemně hydratuje pleť.
 

Detoxikace pro pokožku
 
Extrakt z moringy olejodárné působí jako magnet na nečistoty, které k sobě přitahuje a které tak lze z pleti snadno smýt. Glycerín ještě více podporuje hydrataci pleti. Po omytí touto pěnou bez obsahu sulfátů je pleť hloubkově pročištěná, osvěžená a zjemněná.
 

Pro životní prostředí i vaši peněženku
 
Odlíčení zvládnete bez vatových tamponků! Ročně jich tak s Micellar Mousse ušetříte až 1100, což je super nejen pro životní prostředí, ale i pro vaši peněženku. Vzhledem k tomu, že se obejdete bez tamponků, zlobit vás již nemusí ani zbytky vaty, které na pleti mnohdy zanechávají.
 

Bez nepříjemných pocitů pnutí
 
  • Hebká pěna důkladně odstraňuje make-up a další nečistoty
  • Rychlé, snadné a příjemné každodenní čištění
  • Pleť zanechá připravenou na další kroky péče
  • Vhodná i pro nejcitlivější pleť

Klinicky testováno!
 
83 % dotazovaných potvrdilo, že Micellar Mousse odlíčí pleť rychleji než běžné micelární vody
93 % dotazových je přesvědčených, že jejich pleť byla po omytí Micellar Mousse vyživená
93 % dotazových považovalo svoji pleť po omytí Micellar Mousse hebkou a jemnou
Data pramení ze studie provedené na 30 osobách, které Micellar Mousse vyzkoušely.
 

Složení pro odlíčení i hydrataci

Olivový olej:
Snadno rozpouští nečistoty, které se na pleti nahromadí během dne, společně s make-upem. Navíc pleť vyživuje a v pleti obnovuje obsah přirozených olejů.

Extrakt z moringy olejodárné:
Moringa olejodárná je přirozeně bohatá kyselinu olejovou, esenciální mastnou kyselinu známou pro své hydratační a pečující vlastnosti. Na pleti navíc utváří ochranný štít bránící jejímu poškození nečistotami z vnějšího prostředí.

Glycerín:
Hydratační látka, která se přirozeně vyskytuje v pleti. Posiluje ochrannou kožní bariéru a snižuje transepidermální ztrátu vody.
 

Ranní čištění a večerní odlíčení
 
Ráno a večer vmasírujte dvě až tři pumpičky Micellar Mousse na navlhčenou pleť a důkladně smyjte. Nejlepšího účinku dosáhnete, když Micellar Mousse použijete až po odlíčení dlouho držícího či voděodolného očního make-upu.

Micellar Mousse pro nejlepší účinek na pleť ráno kombinujte s denním ochranným anti-aging krémem Advanced Day Total Protect a očním ochranným denním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer Micellar Mousse doplňte nočním krémovým sérem Crystal Retinal 6 s obsahem retinaldehydu a hydratačním nočním krémem Advanced Night Restore.
 
Cestovní balení má objem 40 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: