Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců. Zboží si můžete vyzvednout i v naší prodejně v Brně. Děkujeme za vaši přízeň.

Medik8 Advanced Day Eye Protect (Hydr8 Eye 360 SPF 30) Hydratační oční krém s SPF faktorem

Kód: 1925
Neohodnoceno
Značka: Medik8
1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Skladem

Produkt je vylepšenou verzí produktu Hydr8 Eye 360 SPF 30. Hydratační krém na jemnou oblast kolem očí, který zároveň redukuje vrásky a chrání jemnou kůži před slunečním, infračerveným ale i modrým zářením, ale také před znečištěním a glykací. Vedle vrásek působí i proti otokům a kruhům pod očima.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlepší oční krém oceněný v zahraničí

Advanced Day Eye Protect je hydratační anti-ageing denní oční krém určený pro každodenní použití. Je vhodný pro ty, kdo hledají efektivní oční krém proti vráskám, který hydratuje a chrání citlivou oblast kolem očí před negativními vlivy. Chrání kůži před glykací, redukuje UV záření a další typy záření a znečištění. Pomáhá zlepšovat vzhled jemných vrásek a rýh a snižovat výskyt tmavých kruhů pod očima a případných otoků kolem očí.
"Předchůdce" produktu Advanced Day Eye Protect, tedy Hydr8 Eye 360 SPF 30 vyhrál prestižní ocenění v anglické Pure Beauty Awards.

 

Pro omlazení očního okolí

  • Redukce jemných vrásek a rýh
  • Hydratace pokožky
  • Redukce otoků a tmavých kruhů pod očima
  • Kombinuje všechny potřebné kroky pro správnou péči o oční okolí: hydratace, korekce, prevence

 

 

Maximální ochrana proti vráskám kolem oči

Advanced Day Eye Protect očnímu okolí poskytuje multifunkční ochranu:

  • Obsahuje SPF 30 a 5* UVA ochranu, čímž zamezuje fotostárnutí pleti a působení volných radikálů
  • Bojuje proti produktům pokročilé glykace, které způsobují stárnutí pleti
  • Chrání také před škodlivým vlivem modrého záření, které má podobnou vlnovou délku jako UV paprsky a podle posledních zjištění může způsobovat obdobné poškození pleti volnými radikály a způsobovat nadměrnou pigmentaci
  • Pleti poskytuje ochranu také před poškozením znečištěním, které má řadu forem, například cigaretový kouř, drobné částice v ovzduší nebo ozónové částice, ty všechny mohou v kůži spouštět produkci škodlivých volných radikálů
  • Infračervené záření je dalším typem ze spektra slunečních paprsků, které mohou pleť poškozovat. Advanced Day Eye Protect působí rovněž proti tomuto poškození, které může mít za následek degradaci kolagenu a vznik hrubé pleti s vráskami a jemnými linkami

 

Proti otokům pod očima

Hesperidin:
Pomáhá snížit výskyt otoků pod očima

Kofein:
Zvyšuje mikrocirkulaci krve; pomáhá snižovat výskyt otoků a tmavých kruhů pod očima

 

„Céčko“ a kyselina hyaluronová pro oční péči

Vitamín C (Tetrahexyldecyl Ascorbate):
Antioxidant, který bojuje s volnými radikály a redukuje viditelné známky stárnutí.

Kyselina hyaluronová:
Látka s velkou schopností vázat na sebe vodu, dodává dlouhodobou hydrataci očnímu okolí.

 

Ochrana před ultrafialovým, infračerveným a modrým světlem

UVA/UVB filtry:
Poskytují vysokou širokospektrální ochranu proti UV záření, jsou 100% fotostabilní a bezpečné pro použití v oblasti očního okolí.

Extrakt ze semen kakaovníku pravého:
Tento extrakt chrání pleť před škodlivým vlivem modrého záření, neutralizuje volné radikály a zároveň podporuje produkci kolagenu.

 

Znečištění ani glykace vám vrásky dělat nemusí

Karnosin:
Anti-glykační účinná látka, která bojuje proti produktům pokročilé glykace, pomáhá stimulovat syntézu kolagenu a chrání před infračerveným zářením.

Výtažek z moringy olejodárné:
Vytváří ochranný film, který chrání před škodlivými částicemi v znečištěném ovzduší.

 

Každodenní péče vhodná pro všechny typy pleti

Ráno po očištění pleti naneste malé množství Advanced Day Eye Protect na oblast očního okolí. Vyhněte se horním a dolním víčkům. Tuba o obsahu 15 ml vám vystačí až na 100 aplikací, speciální pumpička brání přístupu vzduchu a prodlužuje životnost produktu.

Pro nejlepší účinek kombinujte s dalšími produkty Medik8. Ráno aplikujte oční sérum s vitamínem C C-Tetra Eye a večer pak aplikujte na oční okolí sérum s vit. A Retinol Eye TR a noční krém na oční okolí Advanced Night Eye.