VIitamínový koktejl na pokožku po zimě

Po zimě nás všechny trápí suchá a dehydratovaná pleť, protože žádné pokožce nesvědčí mrazy, vlhko a změny teplot. Pokožka trpí, je bez života a často nám popraskají i malé cévky. Proto je potřeba zakročit a dodat pleti tolik důležité vitamíny, které po tomhle náročném období potřebuje. Dnes si představíme tři vitamínová séra od italské značky Monoderma, které dokáží vyřešit spoustu problémů na pleti.

Každá ampulka séra obsahuje pouze čistý koncentrovaný vitamín bez přidaných konzervačních látek, vody a parfémů. Dodáte pleti jen to potřebné, vitamínová séra jsou bezpečná i pro alergickou a citlivou pleť. Není potřeba používat desítky kosmetických produktů, protože naší pleti se líbí minimalismus a jednoduchost. Použijeme sérum, náš oblíbený pleťový krém a je vystaráno! Dnes si představíme tři druhy vitamínových kapslí a pokud by Vás žádný z nich nezaujal, pak ZDE najdete další produkty téhle značky.

MONODERMA vitamín A

Monoderma kapsle Vitamin A

Vitamín A neboli retinol dodá pleti kolagen, vyplňuje vrásky a póry. V poslední době je to asi nejpoužívanější látka v kosmetické péči. Udržuje zdravou a mladistvou pleť, ale výtečný je taky na rozšířené póry a dokonce upravuje činnost mazových žlázek. Vitamín A celkově pročišťuje pokožku, působí jako silný antioxidant a regeneruje kožní buňky. Když ampulku rozděláme, obsahuje čirý gel, který není nijak lepivý a na pleti je hedvábný a moc příjemný. Pokud Vás lehce štípe, nebo máte začervenalou pleť, nebojte se, jde o přirozenou reakci na retinol. Je lepší ho používat na noc, kvůli reakci na sluníčku.

MONODERMA vitamín C

Monoderma kapsle vitamin CKyselina askorbová neboli vitamín C velice dobře působí na pigmentové skvrny, flíčky po akné a umí celkově sjednotit a obnovit pleť. V pokožce zvyšuje kolagen a elastin a díky tomu pleť vypadá zdravě a svěže. Pokud jste těhotné, je ideální na těhotenské skvrny a nemusíte se bát jej použít třeba na ruce. Vitamín C pokožku po zimě dostane do formy a dodá jí potřebnou šťávu. Obsah ampulky je krémový a do pleti se ihned vsákne a zanechává krásný pocit. Může lehce poštipkávat, ale opět jde o přirozenou reakci.

MONODERMA vitamín E

monoderma-vitamin ETokoferol nám dokáže výrazně regenerovat pokožku. Je vhodný pro silně vysušenou kůži, na podrážděnou pleť a dokáže zmírnit zánětlivé procesy v pokožce. Je výborný na vrásky a všechny druhy prasklinek jako jsou jizvy, strie nebo rozpraskané bradavky. Krásně regeneruje danou oblast a postupně ji hojí a zaceluje. Báječný je taky po pobytu na sluníčku. Po aplikaci je pleť krásně vláčná, vyživená a jemňoučká.

POUŽITÍ MONODERMY KAPSLÍ

Sérum použijeme jednoduše tak, že otočíme její uzávěr a lehce produkt vytlačíme. Aplikujeme na dokonale vyčištěnou pokožku dekoltu a obličeje. Vitamín E je možné použít i pro kojence se zarudlou pokožkou. Kapsle je i možné kombinovat a vytvořit si tak ideální vitamínový koktejl pro pleť. Velice spolehlivá je kombinace vždy ráno a večer vitamínu C10 + E5, C10 + A15 nebo E5 + A15 – podle našeho typu pleti a podle toho jaký řešíme problém.

Doufáme, že teď už víte jaký vitamín Vaše pleť potřebuje. A věříme, že si skvěle vyberete.