WeCare about your HEALTH - MULTIVITAMIN 40+ Pack 120 kapslí

Kód: 9047
1 290 Kč 1 152 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

UNIKÁTNÍ RECEPTURA PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL PO ČTYŘICÍTCE. Pečlivě sestavený komplex vitamínů, enzymů a dalších pro tělo blahodárných látek vytvořený s důrazem na váš aktivní a zdravý životní styl po dovršení čtyřicátého roku života. Podpořte svou celkovou vitalitu, obranyschopnost a udržte si stálou psychickou pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

Speciálně sestavená receptura vyvinutá s důrazem na podporu zdravého životního stylu po čtyřicátém roce života. Multivitamínový komplex doplněný o trávicí enzymybetaglukanykoenzym Q10 a rutinVitamíny A, D, C, B6 a B12 podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamín E Davos Life® přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Unikátní patentovaná směs sedmi trávicích enzymů Opti-7-DigestTM napomáhá správně vstřebat a použít všechny složky Vašeho jídelníčku. Vyvážený komplex toho nejširšího spektra vitamínů se postará o správnou funkci vašeho metabolismu od vašeho nervového a imunitního systému přes zdravé kosti, svaly, pokožku a vlasy až po psychickou pohodu. Další látky jako koenzym Q10, rutin, nebo kyseliny pantothenová a listová podpoří celou řadu dalších fyziologických dějů a budou skvělým doplňkem vašeho životního stylu. V neposlední řadě podpoříte své tělo škálou minerálů a makro- mikroelementů, či betaglukany pro podporu vaší přirozené imunity. 

  • Podporuje správnou funkci imunitního systému
  • Napomáhá udržovat vaše kosti a svaly v dobré kondici
  • Přispívá ke správnému trávení
  • Podporuje kognitivní funkce mozku 
  • Celkově přispívá k dobrému stavu vašeho metabolismu
  • Pomáhá udržovat psychickou pohodu

Doporučené denní dávkování:  2 kapsle 2x denně, dostatečně zapijte vodou. 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Neužívejte nalačno. Výrobek může obsahovat stopy mléka, sóji, obilovin obsahující lepek a vajec. Skladujete a uchovávejte v suchu při teplotě do +25 °C. 

Složení 4 kapslí:

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

4 KAPSLE

% RHP*

Kvasničný betaglukan

50 mg

-

Koenzym Q10

100 mg

-

Rutin

30 mg

-

Směs rostlinných enzymů z toho:

50 mg

-

  amyláza

840 U

-

  celuláza

7 U

-

  laktáza

140 U

-

  lipáza

35 U

-

  proteáza

210 U

-

  papain

3000 U

-

  bromelain

9 GDU

-

vitamín A

700 µg

88 %

vitamín D3

10 µg

200 %

vitamín C

100 mg

125 %

vitamín E

15 mg

125 %

niacin

24 mg

150 %

kyselina pantothenová

9 mg

150 %

vitamín B2

2,3 mg

164 %

vitamín B6

2 mg

143 %

vitamín B1

1,8 mg

164 %

kyselina listová

200 µg

100 %

biotin

50 µg

100 %

vitamín B12

3,5 µg

140 %

hořčík

150 mg

40 %

vápník

300 mg

38 %

fosfor

210 mg

30 %

železo

10 mg

71 %

zinek

15 mg

150 %

měď

1 mg

100 %

mangan

2 mg

100 %

selen

55 µg

100 %

*RHP = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 4 kapslím.

 

Patentované látky a jejich klinické studie: 

DavosLife E3®DVP 30-WD je registrovaná ochranná známka společnosti Davos Life Science Sdn Bhd.

Opti-7-DigestTM (WESTING LAB Ltd.)

 

Klíčové složky

Betaglukany 

Betaglukany jsou neškrobové polysacharidy obsažené v buněčné stěně rostlin, řas, kvasinek a vyšších hub. Jsou jednou ze složek vlákniny, která je nezbytná pro správnou funkci střev a trávení. Betaglukany považují mnozí odborníci za jednu z nejúčinnějších ingrediencí pro posílení přirozené obranyschopnosti. Betaglukany jsou silným antioxidantem a chrání organismus před volnými radikály. Doporučují se užívat nejen při oslabení imunity, ale také při zvýšeném stresu, či při přílišnému vystavení obrazovkám.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, lidské tělo si jej ale dokáže syntetizovat samo. Jeho hladina v krvi však s věkem klesá a po čtyřicátém roce života je vhodné jej suplementovat. Protože se jedná o látku rozpustnou v tucích, je možné zvýšit míru jeho vstřebatelnosti užíváním společně s jídlem, kde se koenzym Q10 rozpustí v tucích a jeho vstřebatelnost tak stoupne. 

Opti-7-DigestTM

Aby se všechny složky každodenní stravy mohly v těle správně vstřebat a plnit svou funkci, potřebují se nejprve v zažívacím traktu rozštěpit na základní stavební kameny pomocí trávicích enzymů. Opti-7-DigestTM je patentovaná komplexní směs sedmi trávicích enzymů rostlinného původu, vyvinutá britskou společností WestingLab UK. Obsahuje trávicí enzymy amylázu, celulázu, laktázu, lipázu, proteázu, papain a bromelain. 

DavosLife E3® DVP 30-WD 

Patentovaný mix DavosLife E3® DVP 30-WD obsahuje kompletní spektrum tokotrienolů a tokoferolů – vitamínů řady E. Ty jsou důležitou součástí stravy, neboť přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Formulace v produktu DavosLife E3® DVP 30-WD umožňuje nejvyšší možnou míru bio-dostupnosti a vstřebatelnosti.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: