WeCare about your HEALTH - Omega complex 60 kapslí PRO ZDRAVÉ SRDCE A CELKOVOU TĚLESNOU KONDICI

Kód: WC009
690 Kč 616 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Objevte sílu koncentrovaného množství omega 3-6-7-9 a dalších složek pro podporu vašeho kardiovaskulárního zdraví. Měkké tobolky plné jedinečného složení olejů, vitaminu a extraktů s garantovanou účinností společně násobí své účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi
 • Chrání mozek, srdce a cévy
 • Podporuje vitalitu buněk a tkání
 • Podporuje imunitní systém
 • Pro správnou funkci kostí, zubů a svalů

wecareabout-pictogramy

O produktu

Kde jinde začít s péčí o zdraví než právě u našeho srdce. WeCare about your HEALTH byl vytvořen předními odborníky na výživu, aby obsahoval jen pečlivě vybrané a co nejkvalitněji zpracované ingredience v maximálním množství. Zařaďte WeCare about your HEALTH do každodenní rutiny péče o vaše zdraví a vaše srdce vám poděkuje.

Tento produkt obsahuje směs lososového, pupalkového a olivového oleje v jedinečné rovnováze omega-3-6-7-9 mastných kyselin. Lidské tělo si není schopné esenciální mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) samo vytvářet, proto je nutné přijímat jejich dostatečné množství v kvalitní a vyvážené stravě. To ale v dnešní uspěchané době bývá často problém, nebo sami nevíme, zda našemu tělu dopřáváme jejich dostatek. Pokud je příjem omega-3 a omega-6 mastných kyselin v rovnováze, podporují udržení normálního krevního tlaku, pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi a příznivě působí na pružnost a odolnost tepen a cév. Vysoce kvalitně zpracovaný lososový olej je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, konkrétně kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA) a neesenciálních omega-7 a omega-9 mastných kyselin. Přírodní koncentrát tohoto rybího oleje je vyroben podle přísných norem kontroly jakosti a je pravidelně testován, aby neobsahoval žádné potenciálně škodlivé kontaminanty. Pupalkový olej je jedním z nejbohatších zdrojů omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolenové a gama-linolenové. Olivový olej obsahuje vysoký podíl nenasycených omega-9 mastných kyselin, hlavně kyselinu olejovou, které jsou sice neesenciální, ale pro lidské tělo též velice důležité. Konzumace nenasycených tuků, namísto nasycených je velmi podstatná k udržování optimální hladiny triglyceridů v krvi a správnému fungování srdce. Vitamin D je v tucích rozpustný vitamin, který je nezbytný pro správnou funkci kostí, zubů, svalů a k podpoře imunitního systému.Tento výjimečný doplněk stravy obsahuje také astaxanthin, přírodní karotenoid s jedinečnými vlastnostmi. Astaxanthin, známý svou přítomností v lososím pigmentu, nyní dostupný pro podporu vašeho každodenního zdraví.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: 2 kapsle, dostatečně zapijte vodou.

Balení obsahuje 60 kapslí, jedná se o kůru na 1 měsíc (30 dávek). Doporučujeme užívat denně. Bez pravidelnosti nedosáhnete maximálního účinku. Každý produkt je koncipovaný jako kúra a doporučujeme spotřebovat vždy celé balení.

Upozornění:

 • Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Chraňte před světlem, teplem, mrazem a vlhkostí.
 • Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 3 měsíců.
 • Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

Složení 

Složení 2 kapslí:

Obsah účinných látek

2 kapsle

% RHP*     

Lososový olej

1 500 mg

- z toho omega-3 kyselina eikosapentaenová (EPA)

240 mg

- z toho omega-3 kyselina dokosahexaenová (DHA)

150 mg

- z toho omega-7 mastné kyseliny

90 mg

- z toho omega-9 mastné kyseliny

90 mg

Olivový olej

441 mg

- z toho omega-9 mastné kyseliny

246 mg

Pupalkový olej

100 mg 

- z toho omega-6 mastné kyseliny

75 mg

Astaxanthin

20 µg

Vitamín D3

5 µg (200 IU)

100

*%RHP = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 2 kapslím  

Klíčové složky

Lososový olej

Losos obecný je jedním z nejkvalitnějších zdrojů omega-3 mastných kyselin, které mají blahodárný vliv na správné fungování kardiovaskulárního systému a zlepšují kognitivní funkce mozku, Pomáhají udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi, čímž chrání naše srdce a mozek. Náš lososový olej je pečlivě vybrán a zpracován, aby vám přinesl výhody této přírodní síly. Udržujte svůj kardiovaskulární systém v optimálním stavu a zároveň si užívejte své vlasy, nehty, pokožku a oči krásné a zdravé.

Olivový olej

Již staří Řekové mluvili o olivovém oleji jako o elixíru mládí a zdraví. Nejnovější výzkumy jeho proslulé vlastnosti potvrzují. Středomořská dieta, bohatá na kvalitní olivový olej, je doporučována lékaři po celém světě.

Pupalkový olej

Olej získávaný ze semen pupalky dvouleté obsahuje vysoký podíl esenciálních omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolenové a gama linolenové. Ty společně s omega-3 mastnými kyselinami přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a chrání naše srdce. Pupalkový olej se rovněž využívá k podpoře (před)menstruačního komfortu, posílení imunity a pomáhá udržovat pleť, vlasy a nehty krásné a zdravé.

Vitamin D3

Hlavním zdrojem tohoto pro tělo velmi důležitého vitamínu je jeho produkce v kůži, kde vzniká působením UV záření. Velká část populace trpí jeho významným nedostatkem, proto je důležité jej vhodným způsobem suplementovat. Vitamin D je v těle odpovědný za udržování optimální hladiny vápníku a fosforu v krvi a udržuje tak normální stav kostí a zubů. Podle nejnovějších výzkumů se vitamin D významným způsobem podílí na správném fungování imunitního systému.

Astaxanthin

Tento přírodní karotenoid je zodpovědný za specificky narůžovělou barvu některých mořských živočichů (lososů, krevet, krabů,...), kteří konzumují nejvýznamějšího producenta astaxanthinu, sladkovodní řasu Haematococcus pluvialis. Ta začíná astaxanthin produkovat ve stresujícím prostředí a zajišťuje jí tak ochranu před život ohrožujícími vnějšími vlivy.

WeCare Omega

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: