Renophase RENEWLIFT Cream 50 ml

Kód: RE.CLW
2 686 Kč 2 220 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Liftingový zpevňující krém. Pokožce propůjcí ztracenou odolnost. Řeší ochablé kontury obličeje, krku a dekoltu. Je vhodný pro normální a suchou pokožku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V průběhu let se tvar obličeje stává méně ostrým. Hlavním důvodem je, že se začnou zhoršovat kolagenová vlákna :základní struktura se stává méně napjatá, obličejové rysy se začnou prohýbat, což má za následek uvolnění pokožky. Naše „anti-aging“ odpověď je patentově chráněná formule. Antioxidační Renewlift Crème aktivuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové, a tím pomáhá obnovovat kontury obličeje.

Aplikace:
Používá se každý den. Pomáhá pokožce znovu získat svou odolnost a pevnost. Obličejové kontury jsou stále definovány a krk má hrubší tvar..

Vlastnosti a účinky:
Vypínací a zvyšující objem, krém pro obličej, krk a dekolt.

Typ pleti:
Normální až suchá pleť

Aktivní složky:

EXTRAKT Z DIVOKÉHO YAMU / diosgenin Antioxidační aktivita působící na proces stárnutí kůže, reaktivuje buněčnou aktivitu sníženou úbytkem energie. Celkové zpevnění.
KYSELINA HYALURONOVÁ FRAGMENTOVANÁ Biologické stárnutí je charakterizovánotím, že kůže atrofuje, je suchá, s viditelnými povrchovými cévami.
Fragmentovaná kyselina hyaluronová se váže k CD44 receptoru, aktivuje hyperproliferaci a migraci keratinocytů v epidermis.

Ve skutečnosti tato fragmentovaná kyselina hyaluronová zvyšuje aktivitu enzymů, stimuluje tvorbu ceramidů, mezibuněčných lipidů.

Snižuje vysušení zvýšením soudržnosti mezi korneocyty.

Glykosaminoglykany hydratace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: