Renophase RENEWLIFT Cream 50 ml

RE.CLW
Neohodnoceno

Liftingový zpevňující krém. Pokožce propůjcí ztracenou odolnost. Řeší ochablé kontury obličeje a dekoltu. Pro normální a suchou pokožku. 


  • 1 633 Kč bez DPH
  • Skladem
1 976 Kč
Kategorie: Stárnutí pleti, vrásky
 

V průběhu let se tvar obličeje stává méně ostrým. Hlavním důvodem je, že se začnou zhoršovat kolagenová vlákna :základní struktura se stává méně napjatá, obličejové rysy se začnou prohýbat, což má za následek uvolnění pokožky.Naše „anti-aging“ odpověď je patentově chráněná formule. Antioxidační Renewlift Crème aktivuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové, a tím pomáhá obnovovat kontury obličeje.

Aplikace:
Používá se každý den.Pomáhá pokožce znovu získat svou odolnost a pevnost. Obličejové kontury jsou stále definovány a krk má hrubší tvar..

Vlastnosti a účinky:
Vypínací a zvyšující objem, krém pro obličej a krk

Typ pleti:
Normální až suchá pleť

Aktivní složky:

EXTRAKT Z DIVOKÉHO YAMU / diosgenin Antioxidační aktivita působící na proces stárnutí kůže, reaktivuje buněčnou aktivitu sníženou úbytkem energie. Celkové zpevnění.
KYSELINA HYALURONOVÁ FRAGMENTOVANÁ Biologické stárnutí je charakterizovánotím, že kůže atrofuje, je suchá, s viditelnými povrchovými cévami.
Fragmentovaná kyselina hyaluronová se váže k CD44 receptoru, aktivuje hyperproliferaci a migraci keratinocytů v epidermis.

Ve skutečnosti tato fragmentovaná kyselina hyaluronová zvyšuje aktivitu enzymů, stimuluje tvorbu ceramidů, mezibuněčných lipidů.

Snižuje vysušení zvýšením soudržnosti mezi korneocyty.

Glykosaminoglykany hydratace

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.