N-Medical Antiaging Enzymes - 120 tobolek

Kód: 6600
Dárek k nákupu
Značka: N-Medical
2 149 Kč 1 919 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Nyní akce na červen -  ke 2 produktům v celkové hodnotě nad 2500 Kč dostane zákazník BODY sérum 50 ml . Akce neplatí pro ubrousky a séra na pleť 10 ml a 30 ml a 50 ml.

Doplněk stravy N-Medical Antiaging Enzymes obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí antiaging efektem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy N-Medical Antiaging Enzymes

Doplněk stravy N-Medical Antiaging Enzymes obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek. Harmonizuje a stabilizuje lidské tělo, aby bylo krásné jak uvnitř, tak navenek. Enzymy jsou specifické organické molekuly, které působí jako biokatalyzátory. Zabezpečují a urychlují reakce v organismu.

Rostlinné extrakty napomáhají od nepaměti k harmonii a správnému fungování lidského organismu. Správný poměr vybraných rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek dopomůže harmonii těla a působí antiaging efektem.

Přispívá k pocitu svěžesti i oddálení pohledových znaků stárnutí.

Složení:

bromelain (ananas), papain (papaya), rhodiola standardizovaný extrakt, koenzym Q-10, eleuterokok standardizovaný extrakt, rutin (Sophora japonica), trypsin, pankreatická proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsin, želatinová tobolka

tabulka-enzym-zelena_1

Doporučené dávkování:
1. – 5. den 3 tobolky 2 x denně
6. -25. den 2 tobolky 2 x denně
od 26. dne 1 tobolka 2 x denně

Užívat cca 20 minut před jídlem.

Skladování: Uchovávejte v suchu ideálně při pokojové teplotě.

Obsah: 120 tobolek

Hmotnost obsahu: 60 gramů

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodný pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Výrobce a distributor:
N-Medical s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: