Medik8 Liquid Peptides 8 ml cestovní balení Skvělé anti-aging hydratační sérum 8 ml cestovní balení

Kód: 8987
570 Kč 471 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Sérum s vysokým obsahem peptidů Liquid Peptides působí proti vráskám a omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí! Nyní i v cestovním balení ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazení s peptidy

Peptidy jsou v péči o pleť velmi účinnou ingrediencí, ale není zrovna jednoduché je dopravit do kůže, aby zde mohly účinně působit. Jedná se totiž o poměrně velké a zároveň hydrofilní molekuly, které potřebují speciální systém, jenž jim pomůže do kůže vstoupit. Vzhledem k tomu, že jsou hydrofilní, mají problém prostoupit lipidovými prostory v okolí kožních buněk.

 

Technologie kosmetického dronu

Firma Medik8 proto vyvinula unikátní technologii doručení peptidů tzv. drony, která zajistí, že účinnost 30% roztoku s peptidy se nesníží při jeho absorpci. Dronem naváděný peptid mědi je specificky cílen na fibroblasty, buňky zodpovědné za produkci bílkovin kolagenu a elastinu. Tento způsob napomáhá stimulovat produkci těchto dvou bílkovin, a pleť je díky tomu pružná a vyhlazená.

 

Cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti

Vysoce hydratující složení s obsahem 30% směsi peptidů s inovativním systémem absorpce cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhledem.

 

Několikanásobný účinek:

  • Hydratuje
  • Vyživuje
  • Obnovuje
  • Redukuje viditelné jemné rýhy a vrásky

 

Peptidy zpevňují a vyhlazují pleť

Peptidy, které vstupují pomocí unikátní technologie dronu až do kožních buněk, usnadňují vstup do pleti dalším peptidům a podporují jejich aktivitu. Díky Matrixylu 3000 produkují kožní buňky více kolagenu, Argirelox zase snižuje kontrakce mimického svalstva, čímž minimalizuje vznik vrásek. Obojí vede ke zpevnění a vyhlazení pleti.

 

Proti vráskám z glykace

Glykace vzniká, když se v organismu začnou hromadit cukry, které jste přijali ve stravě. Ty se následně váží na tělesné bílkoviny, jako jsou kolagen a elastin, čímž utváří škodlivé A.G.E., produkty pokročilé glykace. Výsledkem je deformace kolagenu a zpomalená obnova kožních buněk. Kůže je pak povolená s viditelnými známkami stárnutí. Liquid Peptides obsahuje karnosin, který působí proti poškození pleti glykací. Brání navázání cukrů na kolagen, který díky tomu zůstává soudržný a nepodléhá rozkladu. Výsledkem je redukce vrásek a nárůst elasticity pleti.

 

Dokonalá hydratace

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti hydratuje pleť, do níž přitahuje vláhu z okolního prostředí. Tím, že sérum obsahuje molekuly kyseliny hyaluronové o různé hmotnosti, dokáže prostoupit do hlubších vrstev pleti a zabránit transepidermální ztrátě vody.

 

Aktivní látky, co jinde nenajdete 

Argirelox:
Redukuje mimické vrásky tím, že minimalizuje kontrakce mimického svalstva. Viditelně zlepšuje vzhled jemných rýh na pleti.

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti:
Podporuje hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti, v níž dokáže zadržet velké množství vody.

Polyarginin & polylysin:
Látky zlepšující penetraci peptidů hlouběji do pleti, čímž zajišťují jejich rovnoměrnou distribuci a vysokou účinnost.

Matrixyl 3000:
Kombinace peptidů, které stimulují produkci kolagenu. Pleť je díky tomu zpevněná a její kontury mladistvě obnovené.

Peptid mědi s přesným cílením:
Několikakrokový systém penetrace peptidů zajistí vstřebání séra hluboko do epidermis, přesně do míst, kde je nejúčinnější a přináší nejlepší výsledky.

Biolin:
Prebiotikum obnovující přirozený mikrobiom pleti, dodává jí rozzářený a zdravý vzhled.

Karnosin:
Carnosine dokáže blokovat glykační proces a zabraňuje vzniku vrásek.

Matrixyl Synthe’6 (Palmitoyl Tripeptide-38):
Stimuluje 6 základních a hlavních složek kožního matrixu:

Kolagen I – hlavní složka kožního extracelulární matrixu
Kolagen III - vyrobený v počátečních stádiích hojení, před tvořením kolagenu I
Kolagen IV – v procesu hojení
Fibronektin - glykoprotein, který napomáhá při opravě tkáně (váže se na kolagen a tím spolu s dalšími složkami zabezpečuje funkci, pevnost a pružnost pleti
Kyselina Hyaluronová – hojí a zaceluje rány, hydratuje a napomáhá elasticitě kůže
Laminin-5 – glykoprotein, pod názvem kalinin, který řídí migraci kožních buněk.

 

Ranní a večerní nálož peptidů pro pokožku

Ráno a večer po čištění pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na obličeji, krku a dekoltu. Před aplikací hydratačního produktu nechejte dobře vstřebat.
Pro nejlepší účinek kombinujte ráno s denním hydratačním a ochranným krémem Advanced Day Total Protect a očním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer zařaďte sérum s vitamínem A Crystal Retinal 6 a následně hydratační krém Advanced Night Restore.

Balení o obsahu 30 ml vydrží až 60 aplikací, při použití ráno a večer tedy vystačí na intenzivní měsíční kůru.
Pokud vrstvíte více produktů najednou, použijte jako první Liquid Peptide, následně Hydr8 B5 – i 2x / den. Vitamín C (C-Tetra) a vitamín A (retinol) vždy nanášejte až po Liquid Peptide.

 

Vyhněte se těmto produktům

Liquid Peptides nelze kombinovat s produkty Pure C15, Super C30, Super C30 Intense a White Balance Brightening Serum nebo produkty, obsahující kyselinu glykolovou, salicylovou či mandlovou, které se z pleti nesmývají, jako například Blemish Control Pads, Glycolic Acid Activator , Pore Minimising Tonic.

Liquid Peptides naopak můžete bez obav kombinovat s produkty C-Tetra a C-Tetra+ Intense nebo produkty na čištění pleti s AHA a BHA kyselinami, které se z pleti smývají.

Obsah balení : 8 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: