Medik8 Firewall 30 ml Hydratační sérum proti vráskám

Kód: M162
Neohodnoceno
Značka: Medik8
2 100 Kč –7 %
Firewall
2 100 Kč –7 % 1 955 Kč 1 616 Kč bez DPH
Skladem

Toto úžasné duální sérum a krém v jednom, nejen rozjasní tón vaší pleti a zvýší její hydrataci, ale celkově zlepší stav pokožky a dodá jí mladistvý vzhled. Ochránit pleť před projevy stárnutí a redukovat vrásky? Omezit množství barevných nesrovnalostí a rozjasnit ji? Již hledat nemusíte, se všemi zmíněnými problémy si lehce poradí sám Firewall.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firewall

Popis
Antioxidační sérum Firewall se zdá téměř jako sen: podporuje mladistvý vzhled pleti, dodává jí hydrataci, podporuje tvorbu kolagenu, a tím pádem pleť vypíná a zpevňuje, omezuje vznik pigmentových skvrn a chrání pokožku před působením volných radikálů! Firewall obsahuje nový unikátní komplex proti stárnutí, který se nazývá Cusodase-P™. Jedná se o směs aktivních látek včetně průlomové antioxidační molekuly Firewall. Testy prokázaly, že Firewall je velice silným antioxidantem, který porazil dalších 9 prémiových značek, pokud jde o sílu a šíři spektra účinků. Mnoho běžných antioxidačních krémů neutralizuje pouze jeden či dva typy volných radikálů. Firewall byl vyvinut pro stálé antioxidační působení. Aby byla zachována stabilita a maximální účinnost, bylo složení rozděleno do dvou oddělených komor. Po smíchání obou složek je dosaženo nejlepších antioxidačních výsledků.

 
Účinky
Zlepšuje vzhled pokožky poškozené sluncem
Chrání pokožku před budoucími projevy stárnutí
Redukuje barevné nesrovnalosti i stařecké skvrny
Zvyšuje hydrataci a tonus pokožky
Uchovává a stimuluje v pokožce správnou hladinu kolagenu
Pokožku rozzáří a podporuje mladistvý jas


Výhody
Inovativní balení - díky dvoukomorovému systému zůstávají ingredience čerstvé a začínají aktivně působit až po smíchání. Neztrácejí tak svou sílu
Pod víčkem je umístěna klapka pro absorpci kyslíku, tím je zachována ještě lepší odolnost aktivních látek
Firewall je 5x silnější než konkurenční přípravky
Nabízí široké spektrum působení
Je zaručena dlouhotrvající aktivita účinných látek


Určeno pro
Pokožku, která potřebuje účinnou antioxidaci s dlouhotrvající aktivitou.

Složení (hlavní účinné látky)
Měďnatý chelát:
Účinná látka proti stárnutí.

Superoxiddismutáza:
Účinný antioxidant, který regeneruje buňky a chrání jejich rozpad.

Mimetické antioxidanty katalázy:
Kataláza je enzym vyskytující se téměř ve všech živých organismech vystavených kyslíku. Funguje jako katalyzátor rozkladu peroxidu vodíku na vodu a kyslík.

Nový, vysoce penetrační, antioxidační vitamín C.

Nový recyklátor antioxidačního vitamínu E.

2 peptidy zpomalující stárnutí (včetně Pentapeptidů).

Obsah balení
Obsah balení je 30 ml.

Návod k použití
Nanášejte po čištění pokožky. Na hřbet ruky naneste 1 dávku z každé pumpičky, pomalu smíchejte obě složky krouživými pohyby. Barva se změní v tmavě modrou, což signalizuje aktivaci komplexu. Pomocí prstů jemně naneste na obličej malé množství v podobě teček rovnoměrně rozmístěných po obličeji. Rozetřete na čelo, nos, tváře a krk. Pro aplikaci v oblasti očí roztírejte směrem z obličeje, poté pomocí jemných malých krouživých pohybů na stranách a větších krouživých pohybů kolem očí k nosu a lícní kosti. Před aplikací dalších produktů nechte vstřebat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stárnutí pleti, vrásky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg