Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1278 hodnocení
5
1265x
4
6x
3
1x
2
0x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DG Avatar autora Daria Greshniaeva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2023
skvelé hydratační serum
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2023
RD Avatar autora Romana Deckerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.10.2023
MT Avatar autora Maria Tarakanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2023
PT Avatar autora Petra Točev Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.10.2023
JK Avatar autora Jiří Kasík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
TM Avatar autora Tereza Maradová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.10.2023
EM Avatar autora Eva Mecerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.10.2023
PK Avatar autora Petra Kolínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
MK Avatar autora Monika Kleinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
JV Avatar autora JUDr. Monika Vtípilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.10.2023
B Avatar autora BETHY Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2023
spokojenost
ER Avatar autora Eva Rubášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2023
MZ Avatar autora Michaela Zemanová Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 7.10.2023
Objednávala jsem ve státní svátek, který vycházel na čtvrtek, bohužel produkty dorazily až další týden ve středu, očekávala bych rychlejší doručení. Z jiného obchodu dorazily produkty hned v pondělí ráno. Jinak vše super.
PV Avatar autora Peter Vigh Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2023
Maximum
KL Avatar autora Krailo larisa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.10.2023
Moc spokojena , richle dorazila zásilka a šampuň je najlepši
MH Avatar autora Marie Hulešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.10.2023
Ano, jsem spokojená, zásilka došla v pořádku a brzy.
PO Avatar autora Petra Oppolzerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2023
EC Avatar autora Eva Charuzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2023
Avatar autora Vlasta Špirková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2023

Ovládací prvky výpisu

1279 položek celkem