GR-7 Kúra proti vypadávání vlasů a posílení opětovného růstu vlasů - 2 produkty

Kód: 6791
1 579 Kč –12 %
Snímek obrazovky 2024 03 09 v 14.39.07
1 579 Kč –12 % 1 379 Kč 1 140 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Základními produkty kúry proti vypadávání vlasů jsou sérum GR-7 Anti Hair-Loss a komplexní vitamínový doplněk pro podporu růstu zdravých vlasů. Oba produkty jsou při společném použití synergické. Jejich účinek je více než pouhý součet. Pomocí Anti Hair-Loss séra proti vypadávání vlasů dodáváme pokožce hlavy ty nejcennější živiny zvenčí. Intenzivně tak vyživujeme pokožku hlavy a vlasové cibulky, zlepšujeme práci mazových žláz a vylučování kožního mazu, hydratujeme a zklidňujeme případná podráždění. Používáním komplexního vitamínového doplňku pro podporu růstu vlasů působíme zevnitř těla. Normalizujeme tedy procesy zodpovědné za hormonální rovnováhu, růst a kvalitu vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ošetření proti vypadávání vlasů a posílení opětovného růstu vlasů.

Profesionální kúra proti vypadávání vlasů od GR-7 je sada dvou přípravků s výborným přírodním složením. Anti Hair-Loss Lotion a doplněk stravy Hair Support je investicí do silných, zdravých a hustých, lesklých vlasů! Oba produkty se skvěle doplňují, protože kúra proti vypadávání vlasů působí jak zvenku, tak zevnitř vlasu. Pouhých 8 týdnů pravidelného používání stačí k tomu, aby kúra proti vypadávání vlasů GR-7 přinesla požadované výsledky!

Přírodní kúra proti vypadávání vlasů GR-7 zahrnuje sérum proti vypadávání vlasů a vitamínový doplněk pro podporu růstu vlasů, které společně poskytují působivé výsledky! Ty jsou možné díky účinné regeneraci jak zvenku, tak zevnitř vlasu. To vše je umožněno díky inovativní receptuře založené na přírodních aktivních látkách.

Za tuto zvýhodněnou cenu dostanete 2 produkty:

Sérum Anti-Hair Loss Lotion 150 ml umožňuje pečovat o pokožku hlavy tím, že jí dodává mnoho cenných živin. Zasahuje hluboko do vlasových cibulek a proniká do struktury vlasu, přičemž má pozitivní vliv na práci mazových žláz. Díky tomu sérum také reguluje vylučování kožního mazu, správně hydratuje pokožku a zklidňuje případná podráždění pokožky. Konečným výsledkem jsou zdravé, silné vlasy a snížené vypadávání vlasů bez ohledu na faktory, které to způsobují.

Vitamínový doplněk stravy Complex Hair Support - 60 kapslí/1 balení naopak podporuje vlasy zevnitř. Každodenní dvoustupňová kúra proti vypadávání vlasů umožňuje regulovat hormonální rovnováhu těla, která má pro zdravé a krásné vlasy velký význam. Dokonale vybraný komplex vitamínů a mikroprvků redukuje plešatost, urychluje růst posílených vlasů a navíc dodává objem, hebkost a krásný lesk!

Pravidelné používání vlasového vitaminového komplexu vlasy posílí, urychlí jejich růst a sníží vypadávání vlasů. Dodá vlasům lesk, objem a svěžest. Kombinace těchto 2 inovativních produktů zahustí vlasy a konečně odstraní problém nadměrného vypadávání vlasů.

Tato 8-mi týdenní sada byla vytvořena na základě inovativních přísad. Studie prokázaly, že náš produkt má dvojnásobnou účinnost než přípravky obsahující Phospha-Max™ ve srovnání s přípravky na bázi minoxidilu – nejoblíbenějšího prostředku pro růst vlasů používaného v USA (Takahashi & al, JID 2003). Hydrolyzované pšeničné proteiny obsažené v séru jsou navíc vynikající neživočišné proteiny, které díky své nízké molekulové hmotnosti snadno pronikají do vlasového stvolu a vstřebávají se do jeho vnitřních vláken. Díky tomu mohou přispívat k opravě poškozených vlasových folikulů, nadzvedávat vlasy a redukovat poréznost po celé délce vlasového stvolu.

Inovativní přírodní přípravky proti vypadávání vlasů GR-7 umožní za pouhých 8 týdnů výrazně minimalizovat problém vypadávání vlasů a plešatosti, navíc vlasy zahustí, takže jsou silné, zdravé a krásné. Účinnost kúry proti vypadávání vlasů GR-7 potvrzují studie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: