GR-7 DOPLNĚK STRAVY COMPLEX HAIR SUPPORT - vitamíny na vlasy, 60 kapslí

Kód: 6695
799 Kč 713 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT - je doplněk stravy s unikátní recepturou na trhu, která KOMPLEXNĚ podporuje vlasy zevnitř. Jedná se o vlasový doplněk stravy, který je svým složením ideální pro získání krásných a zdravých vlasů. Složení z přírodních složek, stopových prvků a vitamínů zajistí, že budou vaše vlasy silnější, zdravější a lesklejší. Používáním profesionálních doplňků na podporu růstu a proti vypadávání vlasů máte šanci se postarat o atraktivní účes a zdravou pokožku hlavy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

POMÁHÁ, REGULUJE, STIMULUJE - KOMPLETNĚ PODPORUJE VAŠE VLASY!

GR-7 COMPLEX HAIR SUPPORT je INOVATIVNÍ produkt! Kapsle současně obsahují dvě receptury, které jsou vědeckým objevem, který může způsobit revoluci v přístupu k fenoménu vypadávání a růstu vlasů. V kombinaci s naším inovativním produktem, který obnovuje přirozenou barvu vlasů, tedy GR-7® Professional - vitaminový komplex proti vypadávání vlasů GR-7 Complex Hair Support může přispět k rychlejší obnově vlastní barvy vlasů a větší trvanlivosti obnovené barvy. U lidí s problémem vypadávání vlasů má doplněk stravy GR-7 navíc účinek na posílení vlasových cibulek. Doporučuje se tedy použít také jako vitamíny při problémech s nadměrným vypadáváním vlasů. Synergického efektu dosahuje zejména s GR-7® tonikem PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ.

Při výběru doplňků pro růst vlasů sáhněte po zdravotně nezávadných přípravcích s přírodním složením. GR-7 Complex Hair Support jsou testované vitamíny proti vypadávání vlasů a jejich opětovný růst. Receptura je založena na vitamínech a minerálech doplněných sloučeninami získanými z přírody. To ovlivňuje jeho univerzálnost a bezpečnost použití lidmi s jakýmkoliv typem vlasů a pokožky.

Zjistěte sami, jaké účinky lze získat pomocí HOME TREATMENT GR-7® - série čtyř produktů GR-7® obsahujících látky a vitamíny pro zdravé vlasy.

INOVACE!

Kyselina fosfatidová (Phospha-Max™/Novastell) – je fosfolipid získaný ze sójových bobů a bylo prokázáno, že urychluje růst vlasů a snižuje jejich vypadávání.

Klinické studie potvrdily, že funguje tak, že posiluje epiteliální buňky, které jsou součástí vlasové matrice, což urychluje růst nových vlasů, omezuje vypadávání vlasů a zahušťuje účes.

Studie prokázaly dvojnásobnou účinnost přípravků obsahujících Phospha-Max™ ve srovnání s přípravky na bázi minoxidilu – nejoblíbenějšího prostředku pro růst vlasů používaného v USA (Takahashi & al, JID 2003).

Druhou revoluční složkou GR-7 SUPPLEMENT je Selenium SeLECT®, biologicky nejdostupnější, čistá, bezpečná a velmi dobře vstřebatelná forma selenu - klíčového stopového prvku, který v lidském těle buduje aminokyseliny. Selen je důležitým faktorem podílejícím se na procesu „udržení" vlasů v koříncích. L-Selenomethionin (Sabinsa's Selenium SeLECT®) je preferovanou formou suplementace selenem díky jeho nesporné bezpečnosti a vědeckému uznání pro vynikající biologickou vstřebatelnost.

Začněte užívat GR-7®COMPLEX HAIR SUPPORT a zjistíte, že:

1. Pomáhá udržovat zdravé vlasy díky obsahu biotinu, který působí na vlasové folikuly a mobilizuje je k práci pro udržení vlasů nebo růst nových vlasů. 

2. Reguluje růst vlasů díky vitamínu B6, který přispívá k normalizaci hormonální aktivity.

3. Stimuluje růst vlasů díky Bambus vulgaris a Serenoa repens.

4. Pomáhá udržovat správnou pigmentaci vlasů díky přítomnosti mědi.

5. Pomáhá regulovat hormonální aktivitu, která se promítá do celkového stavu vlasů.

Jak fungují jednotlivé složky GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT?

Bamboo Vulgaris [70 % oxidu křemičitého]

Je bohatým zdrojem přírodního oxidu křemičitého – celých 70 %. Oxid křemičitý je zodpovědný za strukturu vlasů a pojivové tkáně. Bambus je rostlina, která má významný vliv na stav našich vlasů. Zajišťuje jejich regeneraci na třech úrovních – v cibulce, stvolu a jádru.

Serenoa Repens [25% mastné kyseliny]

Podporuje přirozený růst vlasů a je zodpovědný za jejich zdravý vzhled. Extrakt se používá v přípravcích při léčbě androgenní alopecie - zabraňuje vypadávání vlasů na temeni hlavy a na kořeni čela.

Mastné kyseliny a další složky v něm obsažené jsou klíčové pro hormonální procesy u mužů.

Urtica Dioica [4% polyfenoly]

Poskytuje podporu pleti s problémem nadměrného vylučování kožního mazu.

Obsahuje stopové prvky důležité pro udržení zdravých a pevných vlasů, nehtů a pokožky. Pomáhá chránit pokožku hlavy před lupy.

MSM – je organická síra, která je jedním z nejrozšířenějších minerálů v lidském těle. Je nezbytná pro stavbu keratinu a kolagenu. Buduje aminokyseliny (methionin a cystein), mukopolysacharidy, sulfolipidy (kůže, vlasy, nehty, chrupavky), dále koenzym A, biotin, thiamin, kyselinu lipoovou a inzulín.

L-cystein – důležitá strukturální aminokyselina, používaná při výrobě keratinu (stavební protein vlasů), je také součástí struktury kolagenových vláken

Kyselina fosfatidová - inovativní, přírodní složka, která stimuluje keratinocyty a vede k růstu nových vlasů

Vitamin A - přispívá k udržení zdravé pokožky a správného stavu sliznic

Vitamin D – přispívá ke správné funkci imunitního systému

Vitamín B6 – přispívá k regulaci hormonální aktivity, k udržení normálního energetického metabolismu a také napomáhá správné syntéze cysteinu

Biotin - přispívá k udržení zdravé pokožky a vlasů a přispívá k udržení správného metabolismu makroživin

Měď – pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a udržovat správnou pigmentaci vlasů a pokožky. Je také zodpovědná za správné fungování imunitního systému a pomáhá udržovat správný stav pojivových tkání.

Selen - jako Selenium SeLECT®, což je biologicky nejdostupnější, čistá, bezpečná a velmi dobře vstřebatelná forma selenu, která staví naše aminokyseliny a z nich bílkoviny. Selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a správnou funkci štítné žlázy. Umožňuje udržovat zdravé vlasy, nehty a podporuje fungování celého imunitního systému.

Extrakt z rýžových slupek - Nu-RICE® q.s. - je patentovaný, přírodní a hypoalergenní extrakt z rýžových otrub, který podporuje distribuci vody a vstřebávání jednotlivých složek doplňku.

Návod k použití: Doplněk GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT by se měl užívat perorálně, 2 kapsle denně, během jídla. Můžete užívat jednu kapsli ráno, druhou večer nebo dvě najednou. Přípravek zapijte vodou - cca. 200 ml. Nejlepších účinků kúry je dosaženo po 6 měsících užívání.

Při používání doplňku proti vypadávání vlasů GR-7 Complex Hair Support se vyplatí sáhnout po dalších produktech z naší unikátní řady GR-7 doporučené pro vnější použití - GR-7 PŘÍRODNÍ VYŽIVUJÍCÍ ŠAMPON a GR-7 LOTION PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Pro lidi, kteří bojují s problémem šedivění, doporučujeme přípravek GR-7 Professional proti šedinám, který obnovuje přirozenou barvu šedých vlasů.

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné ženy a kojící matky. V případě plánovaných chirurgických zákroků/operací - se doporučuje vysadit přípravek 2 týdny před zákrokem. Pro zdraví je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.

Detailní složení GR-7® COMPLEX HAIR SUPPORT

Extrakt z bambusových výhonků (Bambusa vulgaris) [70% oxid křemičitý] 200 mg

Extrakt z ovoce Saw palmetto (Serenoa repens) [25% mastné kyseliny] 200 mg

Extrakt z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica) [4% polyfenoly] 200 mg

Methylsulfonylmethan (MSM) 150 mg

L-cystein (L-cystein hydrochlorid) 100 mg

PhosphaMAX Novastell Fosphatidic Acid [extrakt ze sójových bobů (Glycine max)] 50 mg

Vitamín D (cholekalciferol) 50 mcg (1000 %)*

Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 %)*

Vitamín A (retinol acetát) 800 mcg (100 %)*

Biotin (D-Biotin) 500 mcg (1000 %)*

Měď (glukonát měďnatý) 1,8 mg (180 %)*

Selen (L-selenomethionin) - Selen SeLECT® 5000 55 mcg (100 %)*

Extrakt z rýžových slupek - Nu-RICE® q.s.

Doplněk GR-7 je vitamínový komplex, který snižuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich opětovný růst. Vyberte si přípravek, který vám umožní užívat si krásných vlasů. 

Doplněk stravy

60 kapslí / 700 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: