FacEvolution HAIR STIM CAPSULES 30 kapslí Doplněk stravy na podporu růstu vlasů

Kód: FE017
600 Kč –15 %
kapsle-růst-vlasů
600 Kč –15 % 510 Kč 455 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

S HAIR STIM CAPSULES získáte potravinový doplněk nové generace pro podporu růstu vlasů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HAIR STIM CAPSULES 30 kapslí
KAPSLE NA PODPORU RŮSTU VLASŮ

Pozor foto ilustrativní, mají nový přebal.

S HAIR STIM CAPSULES získáte potravinový doplněk nové generace pro podporu růstu vlasů. Kombinace přípravku proso extrakt, pantothenát vápenatý a L-cystin zlepšila růst vlasů v randomizované dvojitě zaslepené studii. 6 měsíční studie prokázala nárůst vlasů v růstové fázi o 15 %. Došlo i k celkové zlepšení kvality vlasů.

Hlavní účinné složky jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin.

Dobrá zpráva pro ženy a muže s androgenní alopecií:
Kombinace přípravku proso extrakt, pantothenát vápenatý a L-cystin zlepšila růst vlasů v randomizované dvojitě zaslepené studii. 6 měsíční studie prokázala nárůst vlasů v růstové fázi o 15 %. Došlo i k celkové zlepšení kvality vlasů. Uvedl vedoucí studie profesor Dr. Wolfgang Gehring kliniky pokožky v Karlsruhe.

Zinek a biotin jsou nejdůležitější stopové prvky, které jsou součástí vlasového cyklu a zodpovídají za vznik nových vlasových buněk.

Bylo prokázáno, že v různých studiích, že při dostačujícím množství L-Cysteinu došlo k významnému zlepšení androgenní alopecie. Nedostatek L-cysteinu v organismu způsobuje narušený růst vlasů.

Kromě L-cysteinu, je druhou nejdůležitější aminokyselinou pro tvorbu zdravých vlasů L-methionin. Nedostatek L-methioninu způsobuje snížení tvorby vlasů.

L-methionin je zodpovědný za mimořádně pevnou a trvanlivou strukturu vlasů.

Zinek se podílí na tvorbě proteinu keratinu. Chronická nedostatek zinku je hlavní spouštěč vypadávání vlasů.

Nedostatek železa může také způsobit velmi tenké vlasy.

Extrakt z jadérek prosa bojuje proti vypadávání vlasů. Nedostatečné zásobování vlasů živinami vede k smrti vlasových folikulů. To může mimo jiné extrakt ze semen prosa neutralizovat. Jádra prosa jsou přirozeným zdrojem oxidu křemičitého, který je zásadní pro posílení struktury vlasů a nehtů a důležitý i pro jejich pružnost a pevnost

Kromě toho, oxid křemičitý, je důležitou součástí keratinu.

Výsledkem je, že vlasy rostou z kořínku silnější a rostou opakovaně.

V non-reprezentativní pilotní studii žen bylo asi po půl roce testování zjištěno, že tloušťka vlasů u těchto žen, díky právě extraktu z prosa, vrostla o 13 %.


V souhrnu lze konstatovat, že dostatečný přísun Biotinu, aminokyseliny L-cystein a L-methioninu a stopových prvků zinku, mědi, železa a křemíku - součást vysoce účinného extraktu semen prosa je nejlepším preventivním řešením vypadávání vlasů v oblasti ortomolekulární medicíny.


HAIR STIM CAPSULES jsou vhodné pro těhotné, sportovce, kuřáky i děti od 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Užití:
1 x denně kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. V případě akutního úbytku vlasů užívejte 2 x denně (ráno a večer)
Pro maximální účinek kombinujte s dalšími produkty řady FacEvolution HairCARE.

Balení obsahuje 30 kapslí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: