FacEvolution HAIR TONIC 50 ml TONIKUM PRO OBNOVU POŠKOZENÝCH A SLABÝCH VLASŮ

Kód: FE019
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Tonikum je vhodné pro poškozené slabé a suché vlasy, kterým dodá zpět jejich vitalitu a objem. Slouží jako zdroj energie pro vlas a pokožku hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FacEvolution HAIR TONIC 

Tonikum FacEvolution je vyrobeno z vysoce čištěného polysacharidu mořského původu. Tento glykogen je nejdůležitějším zdrojem energie pro buňku. HAIR TONIC je posilující intenzivní kůra, která již po 8 týdnech způsobí kumulativní zhuštění vlasů. Tonikum je vhodné pro poškozené slabé a suché vlasy, kterým dodá zpět jejich vitalitu a objem. Slouží jako zdroj energie pro vlas a pokožku hlavy. Působí na vlas a pokožku antistresově a zlepšuje jejich zásobení kyslíkem. Skin care night cream pečuje o pokožku během noci, dodává jí důležité ošetřující látky (alantoin, aquafil, peptidy proti vráskám, vysoko- a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou) a tak zaručuje optimální podporu pro přirozenou regeneraci. Pojem "spánek pro krásu" s FacEvolution získává zcela nový význam.

Tonikum FacEvolution je vyrobeno čistého polysacharidu mořského původu. Tento glykogen je nejdůležitějším zdrojem energie pro buňku. Hair TONIC je posilující intenzivní kúra, která již po 8 týdnech způsobí celkové zhuštění vlasů. Tonikum je vhodné pro poškozené, slabé a suché vlasy, kterým dodá zpět jejich vitalitu a objem. Slouží jako zdroj energie pro vlas a pokožku hlavy. Působí na vlas a pokožku antistresově a zlepšuje jejich zásobení kyslíkem. Doporučená délka aplikace je 8 týdnů. Hair TONIC působí přímo na kožní papily buňky, kde stimuluje růst vlasu, prodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání.
Hair TONIC proti vypadávání vlasů a plešatění

U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. DHT testosteron je tudíž na vině při zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, což vede k předčasnému vypadnutí vlasu. Jestliže tímto způsobem dojde k odumření více kořínků, dochází dokonce k plešatění. Geny sice změnit nedokážeme, můžeme ale účinky DHT testosteronu zmírnit nebo přetvořit tak, abychom dosáhli lepší kondice a vzhledu vlasů.
Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat kořínky vlasů a zajistí tím plnější a silnější vlasy. FacEvolution Hair TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu.
Vhodný pro muže i ženy.

Aplikace:
3 x týdně několik vstřiků nanést na šampónem umytou pokožku hlavy a vmasírovat.
Pro maximální účinek kombinujte se všemi produkty řady FacEvolution HairCARE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: