Clinisoothe Skin Purifier 100 ml Čistí, zklidňuje, zjemňuje, vyrovnává, chrání, a regeneruje pokožku a to vše jeden revoluční produkt vhodný pro každodenní použití.

Kód: CS05
550 Kč 455 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Clinisoothe+ Skin Purifier je jedinečný čistící produkt, který chrání pokožku před znečišťujícími látkami, předchází ucpávání pórů a podporuje rychlé zotavení podráždění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU:

Clinisoothe+ Skin Purifier čistí a chrání pokožku před znečištěním způsobeným vnějším prostředím, které vyvolává stárnutí, výskyt vyrážky, acné a podráždění. Složení tohoto přípravku využívá pokročilou hypochlórovou technologii, která zklidňuje pokožku obličeje a těla, odstraňuje zarudnutí a podporuje rychlé zotavení pokožky. Uvědomujeme si, že kožní problémy jsou jedinečné a u některých lidí se netýkají pouze obličeje. To je důvod, proč má jemné složení přípravku neutrální pH a lze ho aplikovat kamkoli na obličej nebo tělo, kde se vyskytnou vyrážky, podráždění a zarudnutí. 

Chlornan má specifický oxidační účinek, který čistí a poskytuje antimikrobiální ochranu, ale zároveň je šetrný k pokožce: nepoškozuje, nedráždí ani nevyvolává přecitlivělost.

Clinisoothe+ má neutrální pH, je netoxický, neobsahuje alkohol a není cytotoxický vůči kožním buňkám. Byl klinicky vyvinut a dermatologicky testován, takže je zaručena jeho bezpečnost i pro tu nejcitlivější pokožku.

Vzhledem k tomu, že kožní problémy jsou jedinečné a u některých lidí se netýkají pouze obličeje. To je důvod, proč má tento čistič jemné složení pH neutrální k 
pokožce a lze jej aplikovat kdekoli na obličej nebo tělo, kde se objevují pupínky, podráždění a zarudnutí.

 

VÝHODY:

Čistí, zklidňuje, zjemňuje, vyrovnává, chrání, a regeneruje pokožku a to vše jeden revoluční produkt vhodný pro každodenní použití.

Pokročilá technologie chloru Clinisoothe+ je vhodná pro lidi, jejichž pokožka je náchylná k ekzémům, lupence, dermatitidě, růžovce, akné a skvrnám.


NÁVOD K POUŽITÍ:

Jednoduše nalijte Clinisoothe+ Skin Purifier na vatový tampon a pořádně ho navlhčete. Jemně otřete obličej a krk nebo postiženou oblast. Není třeba smývat. Používejte ráno a večer po čištění pro zajištění optimálního zdraví pokožky. Po použití nasaďte víčko zpět.

SLOŽENÍ:

Voda, chlornan sodný, kyselina fosforitá.

Vysoce čistý roztok chlornanu je vyroben podle Cosmetic GMP (ISO 22716)

Clinisoothe+ neobsahuje žádné toxiny včetně alkoholu, parabenů, síranů, konzervačních látek, barviv a parfémů.

Je vhodný pro citlivou pokožku. Dermatologicky testováno.

Vegan and cruelty-free

Obsah balení : 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: