Ashé Parfém Omi Iná 30 ml Orientální, kořeněná, žhavá vůně

Kód: A5.11
1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Vonné látky: bergamot, zázvor, mák, dřevo, cist, santalové dřevo, papyrus, pryskyřice, guaiac, labdanum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASHÉ PARFÉMY OMI INÁ 30 ml

Popis vůně: orientální, kořeněná, žhavá

Vonné látky: bergamot, zázvor, mák, dřevo, cist, santalové dřevo, papyrus, pryskyřice, guaiac, labdanum

Povzbuzuje spravedlnost a sílu.

Objem: 30 ml


INTUICE A ENERGIE SKRYTÁ V PARFÉMU

Koncept složení ASHÉ exkluzivních parfémů vychází z 18 rozměrů energie ASHÉ. Parfémové oleje jsou silně koncentrované vůně, které mají nulový obsah alkoholu a jsou stoprocentně veganské. Kloubí se v nich luxus s tělesnou i duševní pohodou a lze je používat na pleť, vlasy nebo do koupelí.

Nosnou látkou pro vůně je výjimečný přírodní olej. Tento neutrální lehký olej má osvědčení ECOCERT, BDIH a NATRUE - přírodní standard. Je pozoruhodný tím, že vůni uvolňuje pomalu a tak prodlouží dobu jejího působení. Vůně tak odhaluje své jemné a elegantní tóny, aniž by byla nějak zastřena alkoholem. Nezanechává mastný film na pokožce.

Ručně vyráběny v Německu.

Víte, že...

• některé parfémy obsahují až 500 různých chemických složek, které mohou být nebezpečné pro těhotné ženy a malé děti. FDA (food and drug administration) potvrdilo, že jsou tyto chemikálie zodpovědné za 30 % vzniku VŠECH alergických reakcí, způsobují astma, dušnost, bolesti hlavy, jsou rakovinotvorné, narušují funkčnost štítné žlázy a mohu poškozovat spermie. Až 95% syntetických parfemací pochází z ropy.

Mezinárodní společnost ,,Campaign for Safe Cosmetics and Enviromental Working Group“ zjistila, že se v parfémech může vyskytovat až 40 nebezpečných přísad, které nejsou uvedeny na etiketě

Čerpáno z www.ewg.org

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: