Immunity by ANNA BRANDEJS 60 kapslí Doplněk stravy pro zvýšení imunity

Kód: 2996
1 240 Kč 1 107 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Doplněk stravy Immunity by ANNA BRANDEJS je nabitý látkami, které přispívají k posílení a správnému fungování imunitního systému. Obsahuje lipozomální vitamín C a extrakt z kořene kurkumy. Navíc v něm najdete extrakt z černého pepře, který zvyšuje účinnost kurkumy a vitamínu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak posílit imunitu?

Aby imunitní systém správně fungoval a chránil organismus před bakteriálními i virovými infekcemi, je vhodné doplňovat takové aktivní látky, o nichž vědecké studie potvrzují, že obranyschopnost posilují. Patří mezi ně i vitamín C a exotické koření kurkuma, které společně s extraktem z černého pepře najdete v doplňku stravy Immunity by ANNA BRANDEJS.

 

Vitamín C má pozitivní vliv na organismus

IMMUNITY by ANNA BRANDEJS obsahuje vitamín C v lipozomální formě, to znamená, že je obalený tuky, tzv. fosfolipidy, z nichž jsou vytvořené i naše tělesné buňky. Oproti normální formě vitamínu C dokáže organismus tento lipozomální vitamín C lépe využít. Vitamín C má na organismus mnoho potvrzených zdravotních přínosů – přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

Přispívá také ke správnému energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k vyrovnané psychické činnosti. Vedle toho přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání a zvyšuje vstřebávání železa. V denní dávce Immunity by ANNA BRANDEJS organismu dodáte 1000 mg vitamínu C, což je více než desetinásobné množství, které pro správné fungování organismu doporučuje Evropská unie.

 

Kurkuma v podobě extraktu kurkuminoidů

Další složkou Immunity by ANNA BRANDEJS je kurkuma v podobně standardizovaného 95% extraktu kurkuminoidů. Právě tyto oranžové polyfenoly kurkuminoidy,  jsou zodpovědné za pozitivní vliv kurkumy na lidský organismus. Již dávní ajurvédští lékaři  využívali kurkumu v podobě kořene nebo sušeného koření  pro její pozitivní účinky.  Ty ale potvrzuje i moderní věda – kurkuma dlouhá (Curcuma longa) přispívá k podpoře funkce imunitního systému, normálnímu trávení, činnosti jater, kardiovaskulárního systému, nervové soustavy a normálnímu stavu kloubů a kostí.

Produkt obsahuje všechny tři typy bioaktivních kurkumioidů (kurkumin, demetoxykurkumin, bisdemetoxykurkumin), díky čemuž stimuluje imunitu více, než produkty obsahující pouze 1 kurkuminoid (nejčastěji kurkumin).

 

9 důvodů proč si vybrat kurkumin v podobě Immunity by ANNA BRANDEJS

 1. 100% veganské tobolky
 2. Vysoký a optimální obsah kurkuminu,  445mg na den
 3. Důvěryhodný extrakt standardizovaný na 95% kurkuminoidů
 4. Obsahuje všechny 3 typy kurkuminu: typ I, II a III pro nejvyšší možnou účinnost
 5. Nejvyšší možná využitelnost kurkuminu pomocí synergie s piperinem (extrakt z černého pepře), který zvyšuje využitelnost až 2000 x!
 6. Původ kurkumy: organická Curcuma longa z Indie, žádné syntetické analogy kurkuminu
 7. Účinek zvyšuje i vysoká dávka liposomálního vitamínu C – 1000 mg na den
 8. Nejvyšší možná čistota produktu, bez jakýchkoliv chemických příměsí, ochucovadel, protispékavých látek, bez GMO, laktózy a éček
 9. Důvěryhodný eshop kosmetika 4u.cz kde pro vás nabízíme pouze ověřené produkty

 

Piperin pro lepší účinnost kurkumy

Třetí účinnou látkou je extrakt z černého pepře, standardizovaný na 95 % piperinu. Vedle vlastního pozitivní vlivu na organismus je piperin nezbytným  pro fungování účinku kurkumy. Kurkuminoidy jsou totiž bez pepře jen málo využitelné organismem. V kombinaci s černým pepřem se ale jejich využitelnost zvyšuje až 2000x.

 

Vitamín C, kurkuma a piperin

Lipozomální vitamin C:
Kyselina askorbová a fosfatidylcholin – komplex kyseliny palmitové a olejové.

Extrakt z kurkumy:
Standardizovaný na 95% kurkuminoidů.

Extrakt z černého pepře:
Standardizovaný na 95 % piperinu.

Tobolky:
Hydroxypropyl metylcelulosa.

 

Aktivní látka

Množství v denní dávce (2 tobolky)

RHP

Lipozomální vitamín C 1000 mg 871 %
Kurkuma (95% extrakt kurkuminoidů) 450 mg *
Černý pepř (95% extrakt piperinu) 1 mg *

 

*RHP není stanovena

Bez zbytečný přídatných látek

 • VEGAN
 • Bez laktózy   
 • Bez lepku   
 • Bez cukru   
 • Bez aspartamu    
 • Bez GMO

 

Stačí 2 tobolky denně

 • Immunity by ANNA BRANDEJS užívejte denně 1 tobolku ráno a 1 tobolku večer během jídla
 • Balení obsahuje 60 tobolek a vystačí na 1 měsíc

 

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: