Renophase RENEWPEEL Mask 50 ml

Kód: RE.MHF
1 879 Kč 1 553 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Peelingová maska obnovující povrch pleti. Dodává jas. Pro pleť, která má mdlý tón, nepravidelnou texturu, ztrátu jasu. Pro pleť normální, suchou nebo mastnou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako odborníci v dermatologických peelinzích jsme použili naši technologii k vytvoření nově tvarující, exfoliační zářivé masky. Rychle působící efekt je ideální pro oživení matné unavené pleti, vyhlazuje poškozeními nerovnoměrné textury pleti, zesiluje zářivost a předefinovává strukturu pokožky.

Aplikace:
Aplikujte na suchou pokožku, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit 15 minut, poté opláchněte vodou. Používá se jednou nebo dvakrát týdně, RENEWPEEL Masque obnovuje a vyhlazuje mikroreliéf pleti, obnovuje zářivost, vyrovnává tón pleti, snižuje výskyt jemných vrásek a viditelně vypíná texturu pleti.

Vlastnosti a účinky:
Exfoliační maska obnovující povrch pleti a projasnění

Typ pleti:
všechny typy pleti.

Aktivní složky:

ANTIRADIKÁLOVÁ KYSELINA GLYKOLOVÁ RENOPHASE® Antiradikálový a keratoregulační účinek silně podporuje obnovu buněk a podporuje fyziologickou deskvamaci (olupování)
ČISTÝ SOJOVÝ EXTRAKT / Genistein Stimulace funkcí kůže a posílení buněčný metabolismu prostřednictvím pomocí kompenzace snížené stimulace.
LYSIN PCA, SORBITOL hydratační faktory.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: