Renophase RENEWPEEL Cream 20 50 ml

Kód: RE.C20F2
1 803 Kč 1 490 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Exfoliační antioxidační krém. Startér jasu a lesku. Pro pokožku zhrublou bez jasu, poškozenou sluncem. Již po měsíční obnovující kůře vyhladí povrh pokožky, obnoví  jas, sjednotí tón a sníží viditelnost jemných vrásek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postupem let vaše pleť začíná ztrácet svůj jas a je suchá. Nastává abnormální tloustnutí nejzevnějších vrstev. Škodlivé efekty urychlují viditelnost známek stárnutí. Právě kvůli těmto přirozeným procesům jsme vytvořili krém s antioxidanty, které posilují schopnost pokožky obnovit sebe samu. S vysokou koncentrací kyseliny glykolové tato léčba omlazuje vzhled pokožky, což ji vrací nazpět viditelný a trvalý vzhled.

Aplikace:
Ráno nebo večer naneste krém na obličej a krk. Vyhněte se oblasti kolem očí. Používá se po dobu 1 měsíce, která se může opakovat, RENEWPEEL Crème 20 obnovuje pokožku a zjemňuje její strukturu, obnovuje zářivost, vyrovnává tón pleti, redukuje výskyt vrásek a zajistí vám krásnou hladkou pokožku.

Vlastnosti a účinky:
Projasňující a antioxidační exfoliační krém

Typ pleti:
Těžký až matný typ pleti, vrásky, speciálně se stará o sluncem poškozenou pleť

Aktivní složky:

ANTIRADIKÁLOVÁ KYSELINA GLYKOLOVÁ RENOPHASE® Antiradikálový keratoregulační účinek silně podporuje obnovu buněk a zlepšuje celkovou funkci kůže. Ochraňuje strukturu pleti a chrání proti volným radikálům.Ochrana pleti je posílena pomocí hydratantu, pro specifickou aplikaci na velmi citlivou a dehydratovanou pleť.
LYSIN PCA, SORBITOL: hydratační faktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: