Renophase NATIV Sérum 20 ml

Kód: RE.SND
1 803 Kč 1 490 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Hloubkově detoxikační a regenerační sérum. Zlepšuje vzhled hlubokých vrásek, zlepšuje pružnost, dodává pevnost, reguluje produkci kožního mazu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den se vaše pokožka regeneruje a udržuje si svůj mladistvý vzhled. Za nějaký čas však ztrácí schopnost efektivně odstraňovat toxiny a buňky postupně vyčerpávají svou energii, což zvyšuje viditelnost znaků stárnutí. Pro případ zásahu do tohoto přirozeného procesu jsme vyvinuli NATIV Sérum. Den po dni toto silné oživující sérum obnovuje proces transformace toxinů a obnovuje schopnost pokožky opravit sebe sama – vaše pokožka je obnovená.

Aplikace:
Ráno nebo večer aplikujte sérum na obličej a krk před použitím jakéhokoli jiného produktu. Při každodenním použití redukuje hloubku vrásek, zkvalitňuje pružnost pokožky, posiluje její pevnost a reguluje produkci kožního mazu. Vaše pokožka je jako nová a rozzářená.

Vlastnosti a účinky:
Základní detoxikační a regenerační sérum

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti se známkami stárnutí a s péčí proti stárnutí

Aktivní složky:

OLIGOPEPTIDY = biologický klíč
K poklesu buněčného metabolismu dochází vzhledem k poklesu energie. Řešení různých kožních problémů začíná prostřednictvím reaktivace detoxikace. Proteazom je protein s enzymatickou akcí odpovědný za degradaci poškozených proteinů. S věkem se hromadí v buňce, která ztrácí svoji energii a metabolické funkce. Účelem je aktivovat proteazom přítomný v buňkách a mimobuněčné matrix. Zvýšením jeho činnosti, se zvyšuje i aktivita proteinů a výsledek na pleti začíná být viditelný. Vynikající aktivita tohoto peptidu na kůži, je vzhledem k jeho účinku na biologii buněk.

Jedná se o biologický klíč, který umožňuje díky proteazomu biorecykláž nahromaděných proteinů, které jsou přeměněny na aminokyseliny, které mají schopnost tvorby nových proteinů, což vysvětluje celkové zlepšení všech typů pokožky

PREKURZOR KYSELINY HYALURONOVÉ GAG Aktivaci metabolismu fibroblastů ke zvýšené produkci nativní kyseliny hyaluronové. Zlepšuje okysličení buněk.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: