Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců. Zboží si můžete vyzvednout i v naší prodejně v Brně. Děkujeme za vaši přízeň.

Renophase H+ REGENERANT Sérum 20 ml

Kód: RE.SHR
Neohodnoceno
1 558 Kč 1 288 Kč bez DPH
Skladem

Ochranné opravné sérum pro zajištění objemu pleti.  Pro pleť devitalizovanou, stresovanou, tenkou a poškozenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kůže je křehký ekosystém, který se musí přizpůsobit změnám jak z vnějšího (volné radikály) ,tak z vnitřního prostředí (hormonální). Aby ho bylo možné podpořit, vyvinuli jsme silné antioxidační sérum, které je schopné pomalu uvolňovat osvěžující energii do kůže, ve které hluboko znovu buduje svůj objem, což je tajemství mladistvě vypadající pleti.

Vlastnosti a účinky:

Ochranné, opravné sérum pro zajištění objemu

Typ pleti:

Tenká, devitalizovaná, stresovaná a poškozená pleť

Aktivní složky:

ČISTÝ SOJOVÝ EXTRAKT / Genistein Zvýšení aktivity fibroblastů a keratinocytů pro zlepšení metabolismu pleti, obnovení rovnováhy pleti. Přírodní substituce koriguje příznaky stárnutí při poklesu hladiny estrogenu během menopauzy.
MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE v kapslích.Stabilní silná biologicky dostupné prekurzor vitaminu C pro optimální stimulaci neosyntézy kolagenu zlepšuje a normalizuje metabolismus buněk všech typů pleti a jejich odolnost vůči stresu v oblasti životního prostředí.

Jak používat:

Nejlépe ráno aplikujte sérum na obličej, krk a dekolt. Od prvního použití se známky únavy zmenšují a kůže je baculatější. Používá se každý den.
Objevíte, že vaše pokožka má navíc objem, září a má krásnou texturu.