N-Medical NMN 30.000 mg - 60 kapslí

Kód: 6639
5 099 Kč 4 434 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

N-Medical NMN obsahuje aktivní látku β nikotinamid mononukleotid. Látka působící jako antiaging elixír a podporuje buněčnou energii v celém organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy N-Medical NMN 30.000 mg -

β nikotinamid mononukleotid nabízíme v balení 60 kapslí (β nikotinamid mononukleotid 500mg). N-Medical NMN obsahuje aktivní látku β nikotinamid mononukleotid. Látka působící jako antiaging elixír a podporuje buněčnou energii v celém organismu.

Je skvělým doplňkem k antiaging procesům a postupům, která mají za cíl, aby se člověk lépe a vypadal skvěle. Může se kombinovat s dalšími přípravky na podporu antiagingu, například s kyselinou hyaluronovou ve formě roztoku pro vnitřní podávání (Hyaluron N-Medical), elastinem pro vnitřní užívání (Elastin N-Medical) a kolageny.

V lidské pokožce nepřetržitě probíhá regenerace (tj. fyziologický proces odstraňování starých a poškozených buněk a jejich nahrazování novými buňkami). Pro tento proces je nezbytná správná genová exprese v buňkách. Protože β nikotinamid nononukleotid (NMN) vstupuje do buněk a přeměňuje se na NAD +, odstraní problémy způsobené stárnutím: nedostatek NAD +, abnormální exprese genů a narušení fyziologických procesů, jako je například buněčná regenerace.

SLOŽENÍ:
Aktivní látky v 1 tobolce:
β nikotinamid mononukleotid 500* mg (*Referenční Hodnota Příjmu není stanovena).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1–2 tobolky denně, před hlavním jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

HMOTNOST BALENÍ: 30 g

Balení: 60 želatinových vegan tobolek

SKLADOVÁNÍ:
N-Medical NMN skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití.

UPOZORNĚNÍ:

Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost uvedena na lahvičce.

Výrobce a distributor:
N-Medical s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: