N-Medical Hyaluron URO neo - 100 ml

Kód: 6627
Dárek k nákupu
Značka: N-Medical
1 445 Kč 1 290 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Doplněk stravy Hyaluron N-Medical URO obsahuje 100% čistou bioaktivní vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, D-manózu a vodné extrakty lichořeřišnice větší a vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyaluron N-Medical URO

Unikátně vyvinutý doplněk stravy obsahuje 100% čistou bioaktivní vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, D-manózu a vodné extrakty lichořeřišnice větší a vrbovky malokvěté, která přispívá k normální funkci dolních močových cest. Speciální kombinace vhodně vybraných látek a přesně definované množství zvyšuje účinnost.

- urologická kombinace v kapkách na 100 dnů užívání
- neobsahuje alkohol
- extrakty jsou na vodné bázi, lépe se vstřebávají

Neobsahuje alkohol, extrakty jsou na vodné bázi, aby se lépe vstřebávaly. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice, včetně laboratorních testů.

Složení:
Čištěná voda, D-manosa, vodný extrakt lichořeřišnice větší [voda, Tropaeolum majus, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], vodný extrakt vrbovky malokvěté [voda, Epilobium parviflorum, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný).

V každém 1 mililitru Hyaluron N-Medical URO neo je obsaženo:15 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové
150 mg vrbovky malokvěté
300 mg D-manosy
300 mg lichořeřišnice větší
Aktivní látky v 1 ml: Čištěná voda, D-manosa, vodný extrakt lichořeřišnice větší, vodný extrakt vrbovky malokvěté, hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová)

Doporučené dávkování:
Užívejte 1 ml (17 kapek) denně. Důkladně rozmíchejte ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel.

Návod k použití:

Před použitím protřepat! Sedlina na dně není na závadu, je způsobena vysokým obsahem extraktů. Zmáčkněte gumovou část pipety a naberte roztok do pipety. Nedotýkejte se skleněné části pipety, držte ji pouze za vrchní gumovou část! Nenamáčejte pipetu do jiných tekutin! Pipetu je možné v případě znečištění omýt proudem tekoucí pitné vody. Důkladně rozmíchejte 1 ml (17 kapek) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N-Medical URO neo s alkoholem nebo horkými nápoji.

Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku 1 ml za 1 den.

Skladování:

Hyaluron N-Medical URO neo skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici! Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical URO neo do 6 měsíců.

Balení: 100 ml
Hmotnost: 114,2 g
Forma doplňku stravy: perorální roztok

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C.Po otevření uchovávejte v chladničce!

Výrobce:
N-Medical s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: