N-Medical Antiaging Probiotics 60 tobolek

Kód: 7782
Dárek k nákupu
Značka: N-Medical
2 100 Kč 1 875 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Nyní akce na červen -  ke 2 produktům v celkové hodnotě nad 2500 Kč dostane zákazník BODY sérum 50 ml . Akce neplatí pro ubrousky a séra na pleť 10 ml a 30 ml a 50 ml.

Antiaging probiotics/prebiotics N-Medical je doplněk stravy, který kombinuje speciální antiaging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin a kyselinu hyaluronovou. Specifická antiaging probiotická kultura podporuje celkovou antiaging terapii a maximalizuje využití perorálně podávané kyseliny hyaluronové v našem těle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

N-Medical Antiaging Probiotics 60 tobolek

Doplněk stravy

Antiaging probiotics/prebiotics N-Medical je doplněk stravy, který kombinuje speciální antiaging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin (potrava pro probiotické kmeny) a kyselinu hyaluronovou.

Specifická antiaging probiotická kultura podporuje celkovou antiaging terapii a maximalizuje využití perorálně podávané kyseliny hyaluronové v našem těle. Stimuluje také náš imunitní systém (celkovou imunitu a slizniční imunitu), zlepšuje komfort střevního prostředí a udržuje zdravý trávicí trakt. Podporuje peristaltiku střev a potlačuje výskyt patogenních mikroorganismů. Podporuje správné a zdravé trávení, včetně využitelnosti kyseliny hyaluronové v našem těle. Snižuje plynatost a nadýmání.

Kyselina hyaluronová je původem ze Švýcarska. Obsahuje kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v takovém poměru, aby byla maximálně využita v našem těle a mohla hydratovat náš organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Odpovídá nejnovějším klinickým poznatkům o perorálně podávané kyselině hyaluronové.

Antiaging Probiotics je možné kombinovat s dalšími produkty společnosti N-Medical.

Výroba probíhá v České republice za podmínek správné výrobní praxe (GMP) v prostředí farmaceutické společnosti s důrazem na dodržování nejvyššího hygienického a technologického standardu, jako u všech ostatních produktech N-Medical s.r.o.

Složení:

Denní dávka

Obsah látek v jedné želatinové tobolce

Inulin* 200 mg
Kyselina hyaluronová* 100 mg
Živá antiaging kultura* 1,2 miliardy
Lactobacillus acidophilus* 20 mg
Bifidobacterium lactis* 8,3 mg
Lactobacillus rhamnosus* 3,7 mg
Bifidobacterium breve* 2,8 mg
Lactobacillus plantarum* 2,1 mg
Lactobacillus bulgaricus* 2,1 mg
Lactococcus lactis* 1,8 mg
Lactobacillus casei* 1,8 mg
Streptococcus thermophilus* 1,2 mg
Bifidobacterium bifidum* 1,2 mg
Lactobacillus paracasei* 0,8 mg

*RHP (Referenční Hodnota Příjmu) není stanovena

Doporučené dávkování:
1–2 tobolky před snídaní. Dostatečně zapijte tekutinou.

Obsah: 60 tobolek

Hmotnost obsahu: 30 g (60 tobolek)

Skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 5–25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem, nadměrným teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění:
Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: