Medik8 Pore Cleanse Gel Intense Hloubkové čistění pleti a minimalizace pórů

Kód: M182
37 hodnocení
Značka: Medik8
790 Kč –22 %
Pore Cleanse Gel Intense
790 Kč –22 % 620 Kč 512 Kč bez DPH
Skladem

S tímto extra účinným gelem na čištění pórů Pore Cleanse Gel Intense už nebudete řešit rozšířené póry a černé tečky. Tato trojitá síla exfoliace vás jich konečně zbaví, ale zároveň dodá hydrataci...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Póry čistí hloubkově
Hloubkové pročištění pórů a odstranění černých teček a nečistot z vaší pleti pro každý den, to je Pore Cleanse Gel Intense. Hlavní aktivní látkou je extrakt z jetele lučního, který zpevňuje stěny pórů, stahuje rozšířené póry a redukuje zvýšenou tvorbu kožního mazu, tedy jednu z hlavních příčin nedokonalostí pleti.

Osvěžující péče o aknózní a mastnou pleť
Zpevňuje a stahuje rozšířené póry
Odstraňuje z pleti nežádoucí kožní maz
Redukuje lesk pleti
Hydratuje
Pleť je rozzářená, vyhlazená a povrchově sjednocená
S povzbuzující vůní máty a levandule

Dvojitá exfoliace s třemi kyselinami
Pore Cleanse Gel Intense je obohacen o účinné hydroxykyseliny – alfa-hydroxykyseliny mléčnou a kyselinu L-mandlovou a beta-hydroxykyselinu kyselinu salicylovou. Díky tomu minimalizuje viditelně rozšířené póry a snižuje nežádoucí lesk pleti, která získává dokonalý vzhled.

Už žadné pnutí či svědění pleti
Díky obsaženému glycerinu nebude vaše pleť vysušená jako po aplikaci některých jiných produktů určených pro péči o mastnou pleť, ale naopak bude zjemněná, hydratovaná a vyhlazená. Tento čisticí gel se snadno smývá z pleti, ta je po omytí zářivá, vyhlazená a bez viditelných pórů.

Dokonalá kyselina L-mandlová
Kyselina L-mandlová je alfa-hydroxykyselina s vlastnostmi beta-hydroxykyselin, která je rozpustná jak ve vodě, tak i v tucích. Díky tomu dobře prostupuje až dovnitř pórů a odstraňuje z nich nečistoty. Na povrchu pleti působí jemně exfoliačně, tedy odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vzhledem k velikosti molekuly není absorbována tak hluboko do kůže jako jiné alfa-hydroxykyseliny - např. kyselina glykolová, což z ní činí ideální aktivní látku také pro citlivou pleť.

Obsahuje extrakt z červeného jetele
Extrakt z jetele lučního snižuje produkci kožního mazu a působí adstringentně, tedy stahuje rozšířené póry a minimalizuje jejich viditelnost. Vedle toho stimuluje obnovu buněk kůže.
Jetel luční se nejvíce vyskytuje v Evropě, západní Asii a severozápadní Africe. V tradiční medicíně se využívá na redukci zánětů v organismu. Jeho fialovo-červený květ je plný vitamínů a dalších živin, které pomáhají v péči o pleť. Extrakt z něj působí proti rozšířeným pórům třemi cestami:

- inhibuje aktivitu enzymu, který ovlivňuje produkci kožního mazu, čímž brání jeho ukládání v pórech
- urychluje proces deskvamace, tedy obnovy kožních buněk, čímž brání hromadění odumřelých kožních buněk ve stěnách pórů a jejich ucpání, nebo zánětlivým procesům
- viditelně stahuje póry

Síla tří kyselin a glycerinu
Kyselina L-mandlová:
Jemně exfoliační alfa-hydroxykyselina ve správné chirální formě působí jak na povrchu kůže, tak uvnitř pórů, kterým poskytuje jemnou, ale hloubkovou exfoliaci.

Kyselina L-mléčná:
Jemná alfa-hydroxykyselina, která poskytuje exfoliaci svrchním vrstvám pleti, čímž zároveň poskytuje hydrataci pro dokonalý vzhled a pocit z čištění pleti.

Kyselina salicylová:
Beta-hydroxykyselina, která uvolňuje póry zaplněné kožním mazem, odumřelými kožními buňkami a dalšími nečistotami. Výsledkem je redukce nedokonalostí pleti a zlepšení vzhledu rozšířených pórů.

Přírodní glycerin:
Hydratační látka, která napomáhá udržet vláhu v pleti a zanechává jemnou a vypnutou.

Ráno a večer proti rozšířeným pórům
Každé ráno a večer aplikujte malé množství Pore Cleanse Gel Intense do dlaní a vmasírujte jej na navlhčený obličej a krk. Vzniklou pěnu spláchněte vodou a pleť jemně osušte. Pokračujte v péči s vaším oblíbeným sérem nebo hydratačním produktem.

Balení o objemu 150 ml vydrží až 100 aplikací, pleť s ním proto můžete čistit až dva měsíce.

Doplňte dalšími produkty z řady na čištění pórů
Pro nejefektivnější redukci rozšířených pórů kombinujte s dalšími produkty z řady na čištění pórů Medik8. Ráno používejte tonikum Pore Minimising Tonic a lehký hydratační krém Refining Moisturiser, večer jemný Pore Refining Scrub společně s Refining Moisturiserem pro noční hydrataci pleti.